naujienos

Konsultacija

Atsiprašome, šiuo metu per Skype mes nepasiekiami. Prašome pabandyti vėliau.

Naujienų prenumerata

Užsakyti

Facebook

ANABOLIC DREAM + MPP Marškinėliai

1 komplektas - 48 €

Pakuotė:


Kaina:

48,00
 
EUR
54,74 EURKiekis:  
į krepšelį
Akcija

Pristatymas per 2-3 darbo dienas.
Perkant už 70 EUR ir daugiau gaunate 10% nuolaidą.
Nuolaidos netaikomos akcijinėms prekėms.Produkte yra 5 pačios efektyviausios kreatinų rūšys, kurios veikia sinergiškai, didindamos jėgos resursus, ištvermę ir stimuliuoja raumenų augimą. O sudėtyje esanti Kininis citrinvytis papildomai sustiprina kreatino veikimą. Anabolinį kreatinų efektą sustiprina cinkas ir vaistinės ožragės ekstraktas, kurie kelia testosterono lygį. Tokiu būdu jūs kur kas greičiau atsistatysite po krūvio. Greitas jėgos ir ištvermės padidėjimas, kaskart stipresnės treniruotės, stipresnė raumeninių skaidulų stimuliacija, atsistatymas, kokybiškos raumenų masės augimas.
Nereikia jaudintis ir dėl vandens kaupimosi po oda. Aukščiausios kokybės dilgėlių, avižų, petražolių ir šeivamedžio ekstraktai jau nuo pat pradžių pasirūpins poodinio vandens pertekliaus kiekiu. 


Kreatino Piruvatas - sujungus piruvatą su kreatino molekule, produktas geriau pasisavina. Kreatino piruvatas yra geriausiai pasisavinama ir veikianti kreatino forma. Gali pagerinti jėgos ir ištvermės rodiklius per treniruotes, palaiko teigiamą vandens balansą raumenų skaidulose, taip pat dalyvauja riebalinio audinio apykaitos procese.
Kreatino Orotatas - viena iš geriausiai pasisavinamų kreatino formų. Sujungtas su orotato rūgštimi, kreatinas įgauna naujų savybių: teigiamai veikia energijos gamybos procesus, padidina galimybes daugiau išsaugoti gliukogeno raumenyse, gerina ištvermingumą, pagreitina sausos raumenų masės padidėjimą ir pagerina regeneraciją po fizinio krūvio.

Kreatino hidrochloridas (HCI). Šiandien tai pažangiausia kreatino forma, moksliškai įrodyta, atlikus atitinkamus tyrimus. Dėka hidrochloridui, mokslininkams pavyko sukurti kreatino molekulę, kuri yra tirpi vandenyje ir atspari bet kokiai aplinkai: rūgščiai, neutraliai ar šarminei. Dėl to šis kreatinas puikiai įveikia organizmo virškinamojo trakto sudaromus galimus pasisavinimo barjerus. Kreatinas HCl nesukelia pilvo pūtimo, kaip kreatino monohidratas ir nereikalauja pakrovimo etapo. Dėka gero biologinio HCl kreatino prieinamumo plazmos prisotinimas vyksta labai greitai. Kreatinas HCl yra pagrindinis FA CreaCore® ingredientas ir yra pagrindinis raktas siekiant maksimaliai padidinti savo sportinius rezultatus
Vaistinė Ožragė - gali mažinti cholesterolio ir cukraus lygį kraujyje. Palaiko organizmo anabolinį būklę. Ožragės steroidiniai saponinai yra anabolinių hormonų pirmtakai, jie padidina azoto išsaugojimą, kuris leidžia pagerinti baltymų sintezę. Svarbus vaistinės ožragės aspektas, kad ji gali veikti panašiai kaip insulinas - ji mažina cukraus kiekį kraujyje. Aktyvūs junginiai tiesiogiai iš kraujo siunčiami į raumenis. Be to, vaistinės ožragės papildai turi anti-uždegiminį poveikį.
Dilgėlių šaknies ekstraktas - veikia kaip vandenį varantis. Padeda pašalinti susikaupusį vandens perteklių iš organizmo.
Petražolės šaknies ekstraktas - geresnei vandens apykaitai inkstuose.
Šeivamedžio žiedų ekstraktas - gali veikti kaip diuretikas ir imunostimuliatorius.
Avižų ekstraktas - pirmiausia tai labai stiprus antioksidantas. Manoma, kad biologiškai aktyvių komponentų ekstraktas turi teigiamą poveikį lytinių hormonų funkcijoms pagerinti. Gali padidinti testosterono lygį, o tai būna ypač aktualu sportininkams.

VEIKIMAS:
- Pagerina energijos gamybos procesus
- Didina raumenų jėgą ir darbingumą
- Veikia antikataboliškai
- Mažina vandens kiekį poodiniame sluoksnyje
- Skatina testosterono gamybą

Vartojimas:1-2 porcijas per dieną. Viena porcija 1 normuotas samtelis (5 g).
Treniruočių dienomis: apie 30 min. iki treniruotės, esant tuščiam skrandžiui ir / arba ryte prabudus.
Dienomis kai nesportuojate: ryte atsibudus ir / arba dienos viduryje, esant tuščiam skrandžiui.

Sudėtis vienoje porcijoje 5g (1 normuotas samtelis) RMV%:

Tri Kreatino Malatas 1000 mg
Kreatino HCL 600 mg
Tri Kreatino Malato Etilo Esteris 600 mg
Kreatino Piruvatas 400 mg
Kreatino Orotatas 400 mg
Vaistinės ožragės ekstraktas 250 mg
Pertražolių šakmies ekstraktas 150 mg
Avižų sėmenų ekstraktas 150 mg
Šeivamedžio žiedų ekstraktas 150 mg
Dilgelės lapų ekstraktas 150 mg
Kininis cintrinvytis 50 mg
Magnis 125 mg / 33,3%
Cinkas 5 mg / 50%

© 2003-2019 Visos teisės saugomos. UAB "SMC", Žirmūnų g. 68, Vilnius, tel./fax. 8 5 2125141
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju; skaitliukai