naujienos

Konsultacija

Atsiprašome, šiuo metu per Skype mes nepasiekiami. Prašome pabandyti vėliau.

Naujienų prenumerata

Užsakyti

Facebook

Anarchy NEXT GEN

Pakuotė:


Kaina:

29,00
 
EURKiekis:  
į krepšelį
Naujiena

Pristatymas per 2-3 darbo dienas.
Perkant už 70 EUR ir daugiau gaunate 10% nuolaidą.
Nuolaidos netaikomos akcijinėms prekėms.Stipriausias Prieš treniruotinis koncentratas koki tik esate bande
Stipresnė dozė pagrindinių sudedamųjų dalių nei konkurentų, plius unikalių junginių. Anarchy™ pristato itin padidintą energiją, intensyvumą ir psichikos dėmesį. *

Sprogstamoji energija, intensyvumas ir koncentracija
Anarchy ™ pristato daugiau kofeino porcijoje nei kituose pirmaujančiuose produktuose. Be to, tai pirmasis prieš treniruotinis produktas derinti tokią galingą dozę kofeino su tikslia doze cholino rūgščiojo tartrato už neprilygstamą jutimo patirtį. *

Raumenų jėga ir galia
3,200mg dozė beta-alanino, 2 kaušeliuose Anarchy ™, buvo įrodyta, kad padidina raumenis ir jėgą treniruotės metu. * Kiti pirmaujantys konkurentai naudoja mažesnę dozę, siekiant sutaupyti išlaidas. Galinga dozė kofeino Anarchy ™ taip pat buvo įrodyta, kad padidina raumenų jėgą ir galią. *

Ekstremalus Raumenų Pumpavimas
Pažangiausia Anarchy ™ formulė apjungia moksliškai ištirtą patentuotą dozę Nitrosigine® su HYDROMAX ™ glicerolio. Nitrosigine® yra nauja arginino ir silicio forma, kuri buvo kliniškai įrodyta, kad padidinti azoto oksido kiekį (matuojama kaip seilių nitratai). Gerokai padidėjo vidutinis plazmos arginino lygio per vieną valandą nuo jų pirmosios dozės. HYDROMAX ™ glicerolis yra ingredientas, kuris yra 10 kartų labiau koncentruotas nei konkurentų glicerolio monostearatas. *

Viskas ko jums reikia - Papildomai nieko nereikia
Anarchy ™ yra galinga dozė, šiandien labiausiai pažangiausia prieš treniruotinis produktas. Tai daugiau, nei norite - ir nieko jums papildomai nereikia! Anarchy ™ yra viskas, ko jums reikia mėgautis geresniomis treniruotėmis, kad galėtumėte auginti raumenis, sustiprinti jėgą ir sustiprinti galią. * Išbandykite jau šiandien!

* Šie teiginiai nebuvo įvertinti Maisto ir vaistų administracijos. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti, arba užkirsti kelią bet kokioms ligoms.

Grynasis kiekis: 184 g. (30 porcijų)


Maistinė vertė:

Porcija (6 g.)

% RMV

Kalorijos

10

      

Beta-Alaninas (Carnosyn®)

1.6 g

†

L-citrulinas

1.5 g

†

Kreatinas hidrochilidas (HCI)

1.5 g.

†

Kofeinas bevandenis

160 mg

†

L-Theaninas

75 mg

†

Rhodiola ekstraktas (kaip Rhodiola rosea) (šaknų)

50 mg

†

Standartizuotas salidrosides and rosavins

 

      %RMV - referencinė maistinė vertė.

† Referencinė maistinė vertė nenustatyta

 

Sudedamosios dalys: citrinos rūgštis, natūralus ir dirbtinis skonis, obuolių rūgštis, acesulfamo kalio druska, kalcio silikatas, silicio dioksidas, sukralozė, burokėlių milteliai (spalva).

Alergenai: Perdirbtas įrenginyje, kuris apdoroja pieną, kiaušinį, soją, kviečius, žemės riešutus, medžių riešutus, žuvų ir vėžiagyvių ingredientus.

Vartojimas: sumaišykite 1 porciją (1 samtelis 5 g.) su 180- 230 ml. vandens. Vartoti  20 - 30 minučių prieš treniruotę. Įvertinus savo toleranciją, galima padidinti porciją nuo1 iki 2 (nuo 1 iki 2 kaušelių) su 350 ir 450 ml. vandens. Neviršykite 2 kaušelių per 24 valandų laikotarpį.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Įdėta kofeino (190 mg / 1 porcijoje). Rekomenduojama vartoti ne jaunesniem kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Canadian Supplement Trademark Ltd.  81 North Service Road West, Oakville ON L6M 0H4.

Kilmės šalis: Kanada

© 2003-2019 Visos teisės saugomos. UAB "SMC", Žirmūnų g. 68, Vilnius, tel./fax. 8 5 2125141
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju; skaitliukai