naujienos

Konsultacija

Atsiprašome, šiuo metu per Skype mes nepasiekiami. Prašome pabandyti vėliau.

Naujienų prenumerata

Užsakyti

Facebook

HORSE POWER X

Ilgai besitęsiantis raumenų pumpavimas                                                          
Jėgos ir galios padidėjimas
Padidėjęs maisto medžiagų patekimas į raumenis
Didesnis aprūpinimas deguonimi
Geresnis gliukozės panaudojimas
Ištvermė
Greitas raumenų sustiprėjimas


225 g (45 porcijos) -  ( 40,57 € )

Pakuotė:


Išparduota


Naujiena

Pristatymas per 2-3 darbo dienas.
Perkant už 70 EUR ir daugiau gaunate 10% nuolaidą.
Nuolaidos netaikomos akcijinėms prekėms.Ypač veiksminga NO bomba su ypač galingu jėgos užtaisu! Tai unikalus, radikalios sudėties prieštreniruotinis maisto papildas kiekvienam.
Maisto papildas, kuris išlaikė laiko išbandymą ir toliau lieka karaliauti rinkoje.Ši matrica savyje talpina 11 sudedamųjų dalių, skirtų padidinti jėgai, ištvermei, raumenų „pumpavimui“. Optimalus derinys treniruotei be sustojimo, neišsunkiant savo organizmo. Horse Power X skatina galingą azoto oksido gamybą. Azoto oksidas, kitaip NO, sukuria anabolinę aplinką jūsų raumenyse, „priversdamas“ kraują tekėti į
jūsų „akmeninius“ raumenis. Tokiu būdu jūsų raumenyse skatinamas augimas, organizmo stiprinimas, kraujagyslių išsiplėtimas. Kraujagyslių išsiplėtimas padeda kraujui pripildyti jūsų raumenis, o su krauju į juos patenka maisto medžiagos (aminorūgštys, vitaminai...), hormonai, deguonis, pašalinami susidarę šlakai.
Su Ultimate Nutrition HORSE POWER atletai tikrai pajaus:
- Ilgai besitęsiantį raumenų pumpavimą
- Jėgos ir galios padidėjimą
- Padidėjusį maisto medžiagų patekimą į raumenis
- Didesnį aprūpinimą deguonimi
- Geresnį gliukozės panaudojimą
- Ištvermę
- Raumenų stiprinimą
Ultimate Nutrition HORSE POWER sudėtyje subalansuota 11 išskirtinai anabolinį poveikį turinčių sudėtinių dalių .Ne viena kreatino forma užtikrina visišką jo patekimą į kraują, kurio pagalba jos nunešamos ten, kur reikia - į mūsų dirbančius raumenis ATP sintezei.
TORABOLIC ™ vaistinės ožragės ekstraktas palaiko organizmo anabolinį būklę. Ožragės steroidiniai saponinai yra anabolinių hormonų pirmtakai, jie padidina azoto išsaugojimą, kuris leidžia pagerinti baltymų sintezę. Sudedamoji dalis liesos kūno masės didinimui.
Beta alaninas yra natūraliai organizmo gaminama aminorūgštis, kuris yra karnozino sudedamoji dalis, junginio, kuris lemia pieno rūgšties pašalinimą iš raumenų po intensyvios sporto treniruotės. Dėka karnozino nėra slopinamas nervų ir raumenų ryšis.
Kreatino monohidratas. Ši kreatino forma yra labiausiai ištirta. Tyrimai patvirtina, kad kreatino monohidratas gali padidinti raumenų masę apie 5 kg ir raumenų jėgą, maždaug 10% per kelias savaites. Didėja jėga, greitėja atsistatymas.
Vitaminas B6 vienas iš svarbiausių B grupės vitaminų: dalyvauja baltymų sintezėje, aminorūgščių ir riebalų metabolizme. Gerina nervų sistemą, didina magnio biologinį prieinamumą.
Vitaminas B12 reguliuoja raudonųjų kraujo kūnelių gamybą ir DNR sintezę. Pagerina nuotaiką ir sustiprina dėmesingumą.
Niacinas (Vitaminas B3) dalyvauja baltymų, angliavandenių ir riebalų oksidacijoje. Skatina energijos gamybą. Palaiko sveikus sąnarius.
L-Tirozinas - neurotransmiserių prekursorius, kuris aktyvuoja nervinius impulsus ir atitolina nuovargio užgimimą. Ši aminorūgštis gali stimuliuoti augimo hormono gamybą, kuris suaktyvina raumenų masės augimą bei riebalinio audinio mažėjimą. Ženkliai gerina treniruotės efektyvumą.
Citrulinas yra laikoma daugiafunkcionalia žmogaus organizmui aminorūgštimi. Pirmiausia, citrulinas dalyvauja metabolizuojančiame nuodingo amoniako pašalinimo iš organizmo procese. Tai yra labai svarbu žmonėms, kurie laikosi baltyminės dietos. Kitas citrulino privalumas - jo svarbus vaidmuo azoto oksido gamyboje, padidinant aerobinės energijos kaupimąsi. Azoto oksidas sukelia didesnį kraujo pritekėjimą į dirbančius raumenis ir  susidaro galimybė daug veiksmingiau teikti deguonį ir svarbias maistines medžiagas. Padidėjęs kraujo srautas yra taip pat naudingas dirbančių raumenų "išvalymui" – tokiu būdu šalinami anglies dioksido ir nuodingų medžiagų apykaitos šalutiniai produktai. Padidėjęs kraujo srautas daro tai ženkliai efektyviau, todėl raumenys gali dirbti sunkiau ir ilgiau.
CAPSIMAX ™ didina kūno termogenezę.
Razberi-K ® aviečių ketonai, kurie yra natūralūs riebalų degintojai. Tyrimais buvo nustatyta, kad aviečių ketonas padidina adiponektino raiškumą ir sekreciją. Adiponektinas yra baltymų hormonas, kuris reguliuoja medžiagų apykaitos procesus, įskaitant gliukozės reguliavimą ir riebalų rūgščių katabolizmą. Atlikti adiponektino tyrimai parodė, jog adiponektino lygis yra atvirkščiai koreliuotas su organizmo riebalų procentine dalimi. Šie ketonai mažina riebalų iš maisto pasisavinimą.
Bevandenis kofeinas leis jums sutelkti dėmesį ir išlikti budriais. 
Ultimate Nutrition HORSE POWER susilaukia fantastiškų atsiliepimų. Ultimate Nutrition HORSE POWER stipriai padidina gliukogeno atsargas, kreatino, ATP gamybą ir azoto balanso išlaikymą. Kaip galutinį rezultatą jūs gaunate - stiprų jėgos, liesos raumenų masės padidėjimą.

Vartojimas: vartokite 1 porciją (1-2 kaušeliai) mišinio su stikline vandens, išgerkite 15 min. prieš treniruotę.
Vartojant būtina konsultuotis su gydytoju ar treneriu.

Sudėtis:

© 2003-2019 Visos teisės saugomos. UAB "SMC", Žirmūnų g. 68, Vilnius, tel./fax. 8 5 2125141
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju; skaitliukai