naujienos

Konsultacija

Atsiprašome, šiuo metu per Skype mes nepasiekiami. Prašome pabandyti vėliau.

Naujienų prenumerata

Užsakyti

Facebook

ProbiotikaiProbiotikai jūsų žarnyno mikroflorai 

Nutukimas yra šių dienų viena didžiausių problemų, kurią įvardina sveikatos specialistai ir daug rašo žiniasklaida. Dažname straipsnyje randame ne retam skaudžiai sunkią frazę – „mažiau valgykite“ ir daug patarimų apie fizinių pratimų svarbą gerai savijautai bei idealiam kūno svoriui palaikyti. Tačiau kodėl šie straipsniai sugeba pagelbėti vos vienetams iš daugelio? Galbūt kažkur yra praleidžiama kažkokia grandis? 

Taigi, pradedate „naują gyvenimo“ etapą – susidarote mitybos planą, įsigyjate sporto klubo abonementą, o padėtis kaip nesikeičia, taip ir nesikeičia, nors pastangų, regis, daugiau nebėra iš kur ir paimti. Kodėl atsitinka taip, kad titaniškos pastangos duoda minimalius rezultatus? Ne vienas šeimos ar sporto gydytojas jums pasakys, kad jūsų antsvoris galėjo atsirasti dėl blogo virškinimo.  Taip, viską pasirinkus teisingai ir rezultatai turi būti akivaizdūs, jei tam nesutrukdo dėl jūsų ankstesnių pasirinkimų susiformavę atitinkami organizmo įpročiai ir sąlygos. Dėl sėslesnio gyvenimo būdo, piktnaudžiavimo „greitu“ maistu, per mažo skysčių vartojimo mūsų virškinimo traktas gali tiesiog „aptingti“. 

Pradėjus labiau rūpintis savimi ir sekant, ką geriame, valgome ar kiek judame – padėkite atsistatyti ir žarnyno mikroflorai, kuriai sunykus dažnas jaučia nemalonius blogo maisto virškinimo padarinius. Pilvo pūtimas, galvos skausmas, nuovargis ir dar daug kitų nemalonių simptomų gali būti lengvai užmiršti, jei atstatysite savo virškinimo sistemą. Probiotikai ir prebiotikai stimuliuoja žarnyną, padeda virškinant bei įsisavinant naudingąsias medžiagas, turi savybę sugerti toksinus ir net sunkiuosius metalus, o iš organizmo pasišalina natūraliu būdu, apvalydami mus nuo pavojingų „šiukšlių“. Sveika žarnyno mikroflora ne tik aktyvina žarnyno virškinimo sistemą, bet ir stiprina imuninę sistemą, dėl ko gerėja fizinė sveikata.© 2003-2019 Visos teisės saugomos. UAB "SMC", Žirmūnų g. 68, Vilnius, tel./fax. 8 5 2125141
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju; skaitliukai