Berberine HCL 400mg

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 15 
  60 kaps
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  EVOLITE
 • Berberinas HCL 400 mg iš Evolite yra maisto papildas, kurio sudėtyje Berberis aristata žievės ekstraktas 97%

  Berberinas yra augalinis alkaloidas, stipriai veikiantis sveikatos stiprinimą ir rekomenduojamas žmonėms, turintiems antsvorio ir nutukusiems, taip pat tiems, kurie nori rūpintis savo sveikata.

  Berberinas mitybos papildai ir studijos tariamai mažina cholesterolio kiekį, todėl reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, padeda deginti riebalų perteklių ir sustiprina imunitetą.

   

  Šis priedas pasižymi daugybe savybių, be kita ko priskiriamos savybės:

  Pagerina jautrumą insulinui
  Padeda palaikyti tinkamą cukraus kiekį kraujyje
  Stiprina organizmo imunitetą – veikia prieš bakterijas
  Teigiamai veikia virškinimo sistemą
  Padeda sumažinti kūno riebalus
  Palaiko medžiagų apykaitą

  Berberinas – tai augalinis alkaloidas, kuris yra vienas iš galingiausių maisto papildų. Jis buvo naudojamas daugelį metų, kinų medicinoje. Iš pradžių jis buvo naudojamas džiovintos arbatos pavidalu, taip pat buvo gaminami nuovirai.

  Buvo atlikta šimtai berberino savybių tyrimų ir jie įrodė, kad berberinas labai teigiamai veikia daugelį mūsų kūno mechanizmų. Jis rekomenduojamas žmonėms, kurie, be kita ko, kovoja su antsvoriu ar nutukimu. Jo savybės yra pagreitinti medžiagų apykaitą, pagreitinti riebalų deginimo greitį, pagerinti kūno būklę, sumažinti atsparumą insulinui, palaikyti cukraus skaidymąsi ląstelėse, taip pat padėti sumažinti MTL cholesterolio kiekį (paprastai žinomą kaip „blogasis“ cholesterolis).

  Pakuotė: 60 kapsulių

  DOZAVIMAS

  Dozavimas Valgio metu rekomenduojama vartoti vieną kapsulę per dieną.

  MAISTINĖ VERTĖ

  Ingridientai 1kapsulėje

  Indijos raugerškio ekstraktas 400mg

  Berberino HCL (97%) 388 mg

  Sudėtis: Indijos raugerškio ekstraktas (Berberis Aristata) – įskaitant 97% standartizuotą berberino hidrochloridą, želatiną (kapsulės komponentą).