Gaspari Nutrition HyperAmino 300g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 26 
  33  Sutaupykite
  300 g
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Gaspati Nutrition
 • ENERGIJA | KONCENTRACIJA | ATSISTATYMAS

  HYPERAMINO ® yra tai, ką sako pavadinimas – aminorūgštys, suteikiančios jums hiperenergiją. Šiame nuostabiame produkte „Gaspari Nutrition“ kartu su EAA, BCAA ir stimuliatoriais sujungė pažangiausias energijos technologijas, kad suteiktų jums viską, ko reikia, kad galėtumėte geriau ir ilgiau treniruotis.

  „HyperAmino Muscle & Strength“ papildas yra absoliutus BCAA ir atsistatymo pagerinimo proveržis. Jo pagrindinis tikslas yra padėti stimuliuoti baltymų sintezę, kuri atlieka lemiamą vaidmenį raumenų atsistatymui ir augimui.

  TRENIRUOKITĖS ILGIAU IR STIPRIAU SU HYPERAMINO

  „HyperAmino“ sudėtyje yra svarbiausių aminorūgščių, praturtintų stimuliatoriais. Dėl to maksimaliai palaikoma raumenų augimas. Aminorūgštys padidina ištvermę, kad galėtumėte atlikti daugiau pakartojimų ir suteikti energijos, reikalingos geriausiai pasirodyti ir pasiekti norimą kūno sudėjimą. „HyperAmino“ esantys BCAA buvo patobulinti, kad suteiktų išskirtinai greitą, ilgalaikį, be smūgio stimuliatorių. Paimkite „HyperAmino“ ir niekas jūsų nesustabdys.

  PILNAS AMINO RŪGŠČIŲ KOMPLEKASAS PAPILDYTAS STIMULIANTAIS

  NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS

  Kaip naudoti: Įpilkite 1 samtelį HYPERAMINO į 120-300 ml vandensar sulčių. Neviršykite 3 porcijų per 24 valandas.

  ĮSPĖJIMAS: Nenaudoti asmenims iki 18 metų. Nenaudokite, jei šiuo metu žindote, esate nėščia ar ketinate pastoti. Saugoti nuo vaikų. Prieš vartodami pasitarkite su gydytoju, jei turite kokių nors sveikatos sutrikimų arba vartojate kitus vaistus. Jei pasireiškia greitas širdies plakimas, galvos svaigimas, vėmimas ar kiti panašūs simptomai, nedelsdami nutraukite vartojimą.