HEMO RAGE Black

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 29 
  255 g
  Į krepšelį 

  Prieš treniruotę

  Gamintojas
  Nutrex
 • Hemo Rage Black Ultra Concentrate – stipriaus poveikio energetikas!

  Leiskite Jūsų paklausti, kiek kaušelių turite suvartoti prieš treniruotes skirto maisto papildo, kad pajustumėte jo efektą? Pusantro, du, tris ar netgi keturis? Mums tai tikrai atrodo juokinga, su HEMO-RAGE Ultra Concentrate jums niekada nereikės vartoti daugiau, negu vieno kaušelio. Nereikia net kaušelio su kaupu, pilnai užtenka kaušelio iki nurodytos normos. Neįtikėtina? Jūs dar nebandėte Nutrex hemo rage Ultra concentrate. Kitaip taip nedrįstumėte nė pagalvoti.

  Tai produktas, kurio profesionaliai sportuojantys atletai laukė tikrai ilgai. O laukti buvo tikrai verta. Tie kas domisi naujienomis ir ieško kas tikrai veikia, patvirtins šiuos teiginius.

  HEMO-RAGE Ultra Concentrate – ultrakoncentruotas 7 galingų ir sinergiška iveikiančių medžiagų koncentratas padėsiantis pakelit daugiau, sportuoti intensyviau ir tobulėti GREIČIAU!

  Maistinė vertė ( Porcija 1 kaušelis 8.64 g)
  Natris 239 mg 10%
  Druska 122 mg 4%
  Kreatino monohidratas 2000 mg *
  Taurinas 1500 mg *
  L-Arginino Alfa Ketoglutaratas 1000 mg *
  Acetil-L-Tirozinas 350 mg *
  Bevandenis kofeinas 300 mg *
  Guarana ekstraktas (Paullinia Cupana) 100 mg *
  Karčiavaisio citrinmedžio ekstraktas (Citrus Aurantium) 40 mg *

  * RMV – referencinė maistinė vertė

  Vartojimas: Sumaišykite vieną kaušelį (8,64 g) su 120-150 ml vandens ir išgerkite 30-45 min. prieš treniruotę. Neviršykite vienos porcijos per 24 valandų laikotarpį.

  Įspėjimai: Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims, asmenims sergantiems inkstų ligomis ir asmenims iki 18 metų. Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  Laikymas: laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.
  Serija: žr. ant pakuotės
  Geriausias iki: (pabaigos) žr. ant pakuotės

  Gamintojas: Nutrex, JAV.

  Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Produktas skirtas asmenims vyresniems nei 18 metų. Nerekomenduojama nėščioms moterims.