HIRO.LAB Tri Creatine Malate 500g – Exotic Cocktail

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 35 
  40  Sutaupykite
  500 g
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  HIRO.LAB
 • Kreatinas yra produktas, kurį dažniausiai vartoja įvairių disciplinų sportininkai ir kultūristai. Tai taip pat labiausiai patikrintas ir patikrintas maisto papildas. Todėl teigiamas TCM kreatino malato iš Hiro.Lab poveikis bus greitai pastebėtas.

  Kreatino malatas – raumenų auginimo parama

  Kreatinas naudojamas ATP kiekiui padidinti, o tai leis jums pagerinti jėgą ir kilnoti didesnius svorius, tuo pačiu didinant raumenų ištvermę. Šiuolaikinė kreatino malato versija, kurią naudoja Hiro.Lab, sujungia 3 kreatino molekules su 1 molekule didelės energijos obuolių rūgšties. Šis produktas padės lengviau pasiekti užsibrėžtus treniruočių tikslus! TCM išsiskiria labai gera absorbcija, efektyvumu ir jokio šalutinio poveikio.

  Įvairių disciplinų sportininkai kreatiną dažnai vartoja skirtingu paros metu. To tikslas – padidinti jo saugyklą, dėl ko organizmas nuolat jo prisotinamas. Tai  leidžia jums pagerinti savo raumenis, jėgą ir ištvermę . Kiti privalumai sportininkams gali būti pagreitinta regeneracija, geresnis kraujagysles ir geresnė baltymų sintezė.

  Ką dar gali pasiūlyti TCM?

  • Jėgos ir ištvermės didinimas
  • Jokio šalutinio poveikio
  • Produkte nėra nereikalingų užpildų
  • Raumenų dydis didėja

  Kreatino malato įsisavinimo greitis yra patrauklus šio priedo aspektas. Dėl to sportininkai dinamiškai aprūpinami būtinomis maistinėmis medžiagomis. Be to, TCM priede HIRO.LAB vienoje porcijoje panaudojo  aminorūgšties taurino ir kreatino malato sinergiją  . Dėl šio derinio sportininko raumenys mankštos metu yra daug efektyvesni!

   

  Kaip naudoti TCM?

  Vartojimas : 1 porciją ištirpinti 250 ml vandens ar sulčių, treniruočių dienomis gerti po dvi porcijas per dieną, vieną iš karto pabudus, antrą porciją po treniruotės. Ne treniruočių dienomis išgerkite vieną porciją kasdien po pabudimo.

  TCM – Ingredients

  Sudėtis : 89% kreatino malatas, 1% taurinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: obuolių rūgštis, stabilizatorius E414, aromatas, saldiklis: sukralozė.

  Veikliosios medžiagos 100 g 4 g
  Kreatino malatas 89 g 3560 mg
  įskaitant kreatiną 66,75 g 2670 mg
  Taurinas 1 g

  40 mg