Holland & Barrett Chitosan 500mg 120 softgels

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 29 
  120 kaps
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Holland & Barrett
 • Chitozanas yra nevirškinama maistnė skaidula, todėl neturi kilokalorijų. Didinant skaidulų kiekį, svarbu kasdien išgerti bent 6-8 puodelius vandens.

  Neskirtas naudoti jaunesniems nei 18 metų asmenims.

  Maistinė informacija

  Keturiose kapsulėse yra:
  Chitozanas 500 mg

  Mūsų pažadas jums:

  „Holland & Barrett“ gaminiams taikomas itin griežtas kokybės užtikrinimas. Mūsų įsipareigojimas kokybei yra aukščiausias mūsų pramonėje siekiant užtikrinti geriausios kokybės maisto papildus, kuriuos galima nusipirkti už pinigus. Jūs turite mūsų garantiją!

  Nurodymai:

  Išgerkite dvi kapsules trisdešimt minučių prieš pietus ir dvi kapsules trisdešimt minučių prieš vakarienę, užgeriant 250 ml vandens. Neviršykite nurodytos dozės.

  Ingridientai:

  Visada perskaitykite etiketę

  Chitozanas, ( vėžiagyviai ), kapsulės apvalkalas (želatina), lipnumą mažinanti medžiaga (silicio dioksidas, magnio stearatas).

  Alergenus rasite paryškintose sudedamosiose dalyse  .

  Be nereikalingų priedų:

  Nėra dirbtinių dažiklių, skonių ar saldiklių. Nėra konservantų. Be pridėto cukraus ar druskos. Be krakmolo, be kukurūzų, be pieno, be laktozės, be sojos, be glitimo, be kviečių, be mielių, be žuvies, be kiaulių.

  Neskirtas naudoti jaunesniems nei 18 metų asmenims

  Maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios ir subalansuotos mitybos ir sveikos gyvensenos pakaitalas. Nevartokite produkto, jei esate nėščia, žindote kūdikį arba esate alergiškas vėžiagyviams. Jei vartojate bet kokius vaistus arba esate prižiūrimas gydytojo, prieš vartodami pasitarkite su gydytoju arba sveikatos priežiūros specialistu. Nustokite vartoti ir pasikonsultuokite su gydytoju, jei atsiranda nepageidaujamų reakcijų.  Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Nenaudokite, jei sandariklis po dangteliu yra sulaužytas arba jo nėra.