Holland & Barrett L-Lysine 1000mg 120 tabs

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 15 
  120 tab
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Holland & Barrett

 • Nepakeičiama aminorūgštis, tai reiškia, kad organizmas jos negali pasigaminti pats
  1000 mg L-lizino vienoje tabletėje
  Tinka veganams ir vegetarams

  L-lizinas yra nepakeičiama aminorūgštis, kurią reikia gauti su maistu, nes organizmas negali jos pasigaminti pats. Baltymai yra pagaminti iš ilgų grandinių mažesnių molekulių, žinomų kaip aminorūgštys. Baltymai sudaro visų kūno ląstelių ir audinių struktūrą, įskaitant raumenų audinį, vidaus organus, sausgysles, odą, plaukus ir nagus. 20 aminorūgščių (įskaitant l-liziną) yra baltymų statybinė medžiaga. 12 iš šių amino rūgščių gali būti gaminamos organizme, todėl jos vadinamos nepakeičiamomis aminorūgštimis, o kitos 8 yra žinomos kaip nepakeičiamos aminorūgštys, nes jos turi būti gaunamos su maistu. Norėdami įsigyti šį produktą, turite būti 18 metų ar vyresni.

  Maistinė vertė
  Kiekvienoje kapsulėje yra:
  L-lizinas 1000 mg

  Nurodymai:

  Gerkite po vieną kapsulę per dieną, geriausia valgio metu. Neviršykite nurodytos dozės.

  Ingridientai:

  Visada perskaitykite etiketę

  L-lizino hidrochloridas, užpildas (mikrokristalinė celiuliozė), lipnumą stabdančios medžiagos (stearino rūgštis, silicio dioksidas, magnio stearatas), natrio karboksimetilceliuliozė, glazūravimo medžiagos (hidroksipropilmetilceliuliozė, triacetinas, karnaubo vaškas), dažiklis. Emulsiklis (polisorbatas 80).

  Be papildomų priedų:

  Jokių dirbtinių dažiklių, skonių ar saldiklių. Be konservantų. Be pridėto cukraus ar druskos. Be krakmolo, be pieno, be laktozės, be sojos, be glitimo, be kviečių, be mielių, be žuvies, be kiaulienos.