Holland & Barrett Super Lactase Enzyme, 125mg – 60 caps

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 17 
  26  Sutaupykite
  60 kaps
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Holland & Barrett
 • Apibūdinimas

  Greito atpalaidavimo minkštosiose gelio kapsulėse yra fermento laktazės, kuri padeda skaidyti laktozę
  Padeda virškinti pieną ir pieno produktus

  Pieno ir pieno produktų sukeltas laktozės netoleravimas gali sukelti blogą virškinimą. Holland & Barrett Super Lactase Enzyme minkštosiose gelio kapsulėse yra laktazės, virškinimo fermento, kuris padeda skaidyti laktozę. Tai leidžia vartoti pieno pagrindu pagamintus produktus.

  Sudėtis ir informacija apie mitybą

  Ingredientai:

  Visada perskaitykite etiketę

  Laktazė (sojų, kviečių), sojų pupelių aliejus, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga (glicerolis), tirštiklis (bičių vaškas, balta ir geltona), dažiklis (paprasta karamelė), emulsiklis (lecitinai).

  Alergenus, įskaitant javus, kurių sudėtyje yra glitimo, žr. paryškintu šriftu.

  Informacija apie mitybą
  Kiekvienoje minkštojoje kapsulėje yra:
  Laktazės fermentas (Aspergillus oryzae) 125 mg
  (atitinka 8 125 FCC vienetus)

  Nurodymai:

  Žmonėms, netoleruojantiems laktozės, valgantiems namuose ar nevalgiams. Išimkite vieną minkštąją kapsulę prieš valgį, maistą ar gėrimą, kuriame yra laktozės. Taip pat išgerkite vieną minkštąją kapsulę su vaistais ar vitaminais, kuriuose yra laktozės. Super laktazę reikia vartoti viduje, o ne tiesiogiai dėti į pieną ar kitus pieno produktus.

  Patariamoji informacija:

  Maisto papildai neturi būti naudojami kaip įvairios ir subalansuotos mitybos bei sveikos gyvensenos pakaitalas. Jei esate nėščia, maitinate krūtimi, vartojate kokių nors vaistų arba esate prižiūrimi gydytojo, prieš vartodami pasitarkite su gydytoju arba sveikatos priežiūros specialistu. Nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsiranda nepageidaujamų reakcijų. Saugoti nuo vaikų. Nenaudokite, jei sandariklis po dangteliu pažeistas arba jo nėra.