Bcaa

 • Ilgalaikių, nepertraukiamų treniruočių metu raumenys kaip energijos šaltinį naudoja didelius aminorūgščių kiekius. Kūnas energijos išlaisvinimui linkęs naudoti BCAA (šakotųjų grandinių aminorūgštis), kadangi jos lengvai gali pakeisti gliukozę energijos gaminimo procese. Kai raumenys naudoja BCAA, šių aminorūgščių kiekis organizme krenta, kas leidžia triptofanui patekti į raumenis, sukeliant išsekimą ir nuovargį. Tyrimai rodo, kad papildomas BCAA vartojimas gali užkirsti kelią išsekimui ir padidinti energiją. BCAA kaip anabolinio agento funkcija yra apsaugoti raumenis nuo katabolizmo ir skatinti riebalų, bet ne raumenų deginimą. Kiekvienoje kapsulėje yra efektyvus USP lygio mišinys aminorūgščių: valino, leucino ir izoleucino, kurios padės pagerinti treniruočių kokybę.
  L-leucinas priklauso ketogeninių aminorūgščių grupei. Jis natūraliai randamas baltyminiuose produktuose, kaip kad mėsoje, kiaušiniuose, žuvyje, augaliniuose produktuose. Tai viena iš svarbiausių aminorūgščių kiekvienam asmeniui, o ypatingai sportinnkui, nes kartu su angliavandeniais, ji įtakoja anabolinių hormonų išsiskyrimą (pavyzdžiui, insulino). Leucinas gali teigiamai paveikti riebalų audinių oksidacinius procesus. Jis energijos deficito metu įtakoja riebalų virtimą energija. Tai universali aminorūgštis visų sporto šakų sportininkams. Savo mitybos plane šią aminorūgštį rekomenduojame vartoti iškart po treniruotės.
  L-izoleucinas yra aminorūgštis, leucino izomeras. Jis natūraliai randamas baltyminiuose produktuose, pavyzdžiui, migdoluose, riešutuose, mėsoje, kiaušiniuose ir piene. Izoleucinas yra universalus prieš- ir potreniruotinis maisto papildas. Tai alternatyvus energijos šaltinis, kai jūsų organizme nėra pakankamo kiekio gliukozės arba riebiųjų rūgščių intensyvių treniruočių metu. Būtina raumenų baltymų sintezės procesui aminorūgštis. Izoleucinas padeda reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje. Jis saugo raumenų baltymus nuo suirimo, kurį skatina dideli fiziniai krūviai. Dalyvauja sintetinant hemoglobiną, krešint kraujui, reguliuoja cukraus kiekį. Izoleucino reikia normalaus augimo užtikrinimui. Suaugusiems asmenims izoleucinas būtinas azoto apykaitai.
  L-valinas yra aminorūgštis, kuri dalyvauja raumenų baltymų sintezėje, taip pat organizmo energetiniose procesuose. Valinas gali būti naudojamas patenkinti energetinius poreikius streso laikotarpiu, kaip kad per intensyvias sporto treniruotes. Jis gali reguliuoti neurotransmiterių lygį, kurie sumažinta potreniruotinį nuovargį. Ši aminorūgštis taip pat apsaugo kepenis. Valinas yra puikus papildas jėgos ir ištvermės sporto šakose. Puikiai tinka vartoti tiek norint užsiauginti raumenis, tiek ir siekiant sumažinti kūno apimtis.

  MHP SUPER AMINO+ 120 Capsules
  Kaina 15 
  20  Sutaupykite
  2 X Gaspari BCAA 6000 180 tab
  Kaina 29 
  40  Sutaupykite 11 
  Syntrax Super Chain 180 caps

  Stipresnis už standartines BCAA

  Kaina 20 
  35  Sutaupykite 15 
  Trec BCAA G-Force 90/180 caps

  BCAA + L-Glutaminas

  Kaina 15  - 28 
  Amino EAA 300 g

  NEPAKEIČIAMOS AMINO RŪGŠTYS

  Kaina 20 
  4 už 3 kainą The Iron X BCAA + L-Glutamine

  4 skoniai vienu užsakymu!

  Kaina 50 
  68  Sutaupykite 18 
  The Iron X BCAA + L-Glutamine

  Ypač gero skonio BCAA

  Galite pasirinkti iš 5 nurodytų skonių

  Kaina 17 
  Scivation Xtend

  BCAA plius elektrolitai
   

  Kaina 35 
  SUPER AMINO+
  Kaina 25 
  BCAA 6000

  Nepakeičiamos aminorūgštys

  Kaina 20 
  BCAA PLUS 400 g

  BCAA miltelių formoje su skoniu

  Kaina 29 
  MrBig BCAA Instant 500 g
  Kaina 35 
  40  Sutaupykite
  Atleta BCAA +Glutamine Powder | 500g

  Galimi skoniai: ANANASAS ir AVIETĖ

  Kaina 25 
  35  Sutaupykite 10 
  Steel FUEL All In One BCAA + Hydration Formula 330g
  Kaina 25 
  35  Sutaupykite 10 
  Maxler BCAA CAPS
  Kaina 18  - 30 
  ASL BCAA 8:1:1
  Kaina 29 
  BCAA 8:1:1
  Kaina 20 
  Cryo Cell
  Kaina 29 
  ASL EAA

  Nepakeičiamų aminorūgščių kompleksas raumenų atsistatymui

  Kaina 28 
  AAKG + BCAA + TCM
  Kaina 32 
  42  Sutaupykite 10 
  BCAA 2-1-1

  Bcaa aminorūgštys

  Kaina 25 
  BCAA 2:1:1

  BCAA aminorūgštys 2:1:1 santykiu

  Kaina 15  - 30