Maximum-Strength GABA

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 15 
  60 kaps Išparduota. Susisiekite
  Gamintojas
  Swanson
 • GABA (Gama-amino sviesto rūgštis) būtina nervų sistemos veiklai. Ji veikia kaip neuromediatorius, slopinantis neuronų aktyvumą ir reguliuojantis impulsų pralaidumą, todėl turi raminantį poveikį.

  GABA pasigamina iš gliutamato ir gliukozės, dalyvaujant vitaminui B6 (piridoksinui) ir fermentui gliutamato dekarboksilazei. Todėl ši rūgštis nėra esminė amino rūgštis. Vitaminas B6 yra laikomas gama-amino sviesto rūgšties kofaktoriumi, reguliuojančiu jos kiekį organizme, ypač smegenyse, kur gama-amino sviesto rūgšties yra daugiausiai. Kartu su nikotinamidu (vitaminu B3) ir inozitoliu, ši amino rūgštis slopina streso ir nerimo sukeltų signalų patekimą į smegenų motorinius centrus. Dėl šių savybių GABA yra naudojama gydymui nerimo, depresijos, maniakinės depresinės psichozės ir prieš menstruacinio sindromo, lydimo depresinės nuotaikos.

  GABA reguliuoja nervinių impulsų plitimą tarp visų centrinės nervų sistemos ląstelių. Nuo šios amino rūgšties koncentracijos smegenyse priklauso epilepsijos priepuolių pasireiškimas. GABA analogas - gabapentinas yra vaistas, skirtas epilepsijai ir neuropatiniam skausmui gydyti. Gama-amino sviesto rūgštis gerina miego ciklą, padeda geriau atsipalaiduoti. Taip pat gama-amino sviesto rūgštis pasižymi kraujo spaudimą reguliuojančiu bei skausmą mažinančiu poveikiu. GABA skatina augimo hormono išsiskyrimą iš priekinės hipofizės dalies. Augimo hormonas (somatotropinas) yra atsakingas už anabolines reakcijas - raumenų augimą bei riebalų ir angliavandenių apykaitą. Žmonėms, kuriuos vargina nerimas, depresija gali būti sumažėjusi gama-amino sviesto rūgšties gamyba ir koncentracija nervų sistemoje. Maisto papildų su GABA patariama vartoti sutrikus miegui, ypač kai vargina padidėjęs dirglumas, nerimas, depresinė nuotaika.

  Vartojimas: 1 kapsulė per dieną 30 min. iki miego. Išgerti su 300 ml vandens.

  1 kapsulės sudėtis:
  Gama amino-sviestinė rūgštis 750 mg **
  ** Nėra nustatyta rekomenduojama paros norma