NOW Foods Melatonin Chewable 3mg 90 pastilių

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 20 
  90 kaps
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  NOW

 • Padeda užmigti
  Kramtomas
  Greitas įsisavinimas
  Maisto papildas
  Tinkamas vegetarams / veganams
  Šeimai priklauso nuo 1968 m
  Užtikrinta GMP kokybė

  Melatoninas yra stiprus laisvųjų radikalų šaliklis, natūraliai gaminamas kankorėžinėje liaukoje. Jis dalyvauja daugelyje organizmo reguliavimo procesų, įskaitant liaukų sekrecijos funkcijų reguliavimą, susijusį su normalių miego / pabudimo ciklų palaikymu ir imuninės sistemos funkcijos aspektais.

  Siūlomas naudojimas

  Jei reikia, išgerkite 1 pastilę prieš pat miegą. Kramtykite pastilę arba laikykite burnoje, kol ištirps, ir nurykite.

  Kiti ingridientai

  Fruktozė, celiuliozė, stearino rūgštis (augalinis šaltinis), manitolis, natūralus pipirmėčių skonis, sorbitolis ir magnio stearatas (augalinis šaltinis).

  Nepagaminta iš kviečių, glitimo, sojos, pieno, kiaušinių, žuvies, vėžiagyvių ar riešutų ingredientų. Pagaminta GMP gamykloje, kurioje apdorojami kiti ingredientai, kuriuose yra šių alergenų.

  Įspėjimai

  Tik suaugusiems. Gali sukelti mieguistumą. Išgėrę melatonino, nevaldykite transporto priemonių ar sunkių mechanizmų. Kreipkitės į gydytoją, jei esate nėščia / maitinate krūtimi, vartojate vaistus (ypač raminamuosius, imunosupresantus ar antikoaguliantus) arba turite sveikatos sutrikimų (įskaitant diabetą, autoimunines ligas, depresinius sutrikimus, širdies ir kraujagyslių ligas ir epilepsiją). Saugoti nuo vaikų.
  Maistinė vertė
  Porcijos dydis: 1 pastilė
  Kiekis vienai porcijai % Kasdieninė vertė
  Vitaminas B-6 (iš piridoksino HCl) 3 mg 176 %
  Melatoninas 3 mg †
  † Dienos vertė nenustatyta.