OstroVit NAC 200g Pure (N-Acetyl-L-Cysteine)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 20 
  200 g
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Ostrovit
 • Kam skirtas „OstroVit NAC“?
  Pagrindinė N-acetil-L-cisteino užduotis yra palaikyti glutationo, dalyvaujančio organizmo detoksikacijos procese, gamybą. Didelis šio junginio kiekis organizme tiesiogiai reiškia geresnį kepenų darbą ir didesnį jo antioksidacinį pajėgumą. Be poveikio virškinimo sistemai, NAC taip pat palaiko kitų organų ir sistemų darbą. Jis stimuliuoja imuninę sistemą, užtikrina greitesnį raumenų atsinaujinimą ir demonstruoja neuroprotekcines savybes.

  Atsižvelgiant į tai, kad NAC padidina audinių jautrumą insulinui ir sumažina jo koncentraciją kraujyje, jis dažnai rekomenduojamas žmonėms, sergantiems hiperinsulinemija. Jo gydomosios savybės taip pat palankios moterims, susiduriančioms su PCOS. Pasirinkite „OstroVit“ NAC, jei:

  norite sustiprinti savo imuninę sistemą
  norite rūpintis savo kepenimis
  visada kovojate su infekcijomis
  jūsų raumenys lėtai atsinaujina
  ieškote natūralaus antioksidanto
  sergate PCOS ar hiperinsulinemija
  Jei jau naudojate NAC arba norite pradėti papildyti šią veikliąją medžiagą, OstroVit NAC maisto papildas yra labai ekonomiškas pasiūlymas. Vienoje produkto pakuotėje yra net 1333 siūlomos papildo dalys, o tai reiškia, kad tai šeimos pakuotė.

  Sudedamosios dalys
  N-acetil-L-cisteinas (NAC).

  Produkte gali būti pieno (įskaitant laktozę), sojos pupelių, žemės riešutų, kitų riešutų, sezamo sėklų, javų, kuriuose yra glitimo, kiaušinių, vėžiagyvių, žuvies.

  Maistinė vetė
  Grynasis produkto svoris: 200 g
  Porcijos vienoje pakuotėje: 1333
  Porcijos dydis: 150 mg
  Veikliosios medžiagos – porcijoje
  N-acetil-L-cisteinas – 150 mg

  Siūlomas naudojimas
  Vieną produkto porciją 150 mg (1/2 šaukšto) ištirpinkite gertuvėje 100-150 ml vandens ar sulčių. Gerkite vieną porciją per dieną. Naudokite kaušelį, esantį pakuotėje (0,5 ml).

  Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Nenaudokite produkto kaip įvairios mitybos pakaitalo (pakaitalo). Rekomenduojama subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Negalima nuryti, jei esate alergiškas bet kuriai sudedamajai daliai. Vaikai, nėščios ar maitinančios moterys neturėtų vartoti vaisto. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.