ProBody BCAA PLUS 400g Scandinavian fruit

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 25 
  30  Sutaupykite
  400 g
  Į krepšelį 

  Skandinaviškų uogų skonio

  Gamintojas
  PRO-BODY
 • BCAA

  yra trys šakotos grandinės aminorūgštys (leucinas, valinas ir izoleucinas), kurios užima ypatingą vietą sportinėje mityboje ir maisto papilduose. Būtent dėl ​​savo įtakos hormonų, fermentų ir neurotransmiterių gamybai BCAA sustabdo baltymų katabolizmą, mažina nuovargį treniruotės metu ir pagreitina atsigavimą po treniruotės. Jie atlieka svarbų vaidmenį energetiniuose procesuose, skatina baltymų sintezę, padeda ir pagreitina riebalų netekimą. BCAA sudaro 35% visų raumenyse randamų aminorūgščių. Intensyvios treniruotės metu BCAA kiekis kraujyje labai sumažėja. Šis procesas ypač suaktyvinamas sportininkams, kurie svorio treniruotes derina su mažai angliavandenių turinčiomis dietomis, kurių tikslas – sumažinti kūno masę.

  KREKENOS – Priešpienis

  ši gamtos sukurta „priešpieninė“ medžiaga aprūpina labai didelę biologinių medžiagų dozę, kuri aktyvina ir reguliuoja įvairius imunologinius, augimo ir atsigavimo procesus. Jis skatina greitą ir visapusišką kūno augimą. Priešpienyje yra daugiau nei 200 veikliųjų medžiagų, būtinų tinkamam fiziniam vystymuisi, bendrai sveikatai ir imuninės sistemos apsaugai.

  TAURINAS

  turi antikatabolinį ir anabolinį poveikį – aprūpindamas kraują amino rūgštimis ir maistinėmis medžiagomis dalyvauja baltymų sintezėje ir palengvina jų pasisavinimą. Jis skatina insulino gamybą kasoje. Jis riboja serotonino gamybą, kad sumažintų nuovargį.

  PIPERINAS

  pagerina maistinių medžiagų įsisavinimą. Jis taip pat palaiko virškinimo fermentų gamybą ir leidžia greičiau ir didesniais kiekiais pasisavinti maistines medžiagas. Dėl piperino GLUTA PLUS veiksmingumas labai padidėja. Be to, piperinas stabdo riebalų ląstelių dauginimąsi ir sumažina riebalų kaupimosi riziką.


  Maistinės medžiagos 100 g 5 g

  L-leucinas 40 g 2000 mg
  L-Valinas 20 g 1000 mg
  L-izoleucinas 20 g 1000 mg
  Priešpienis(Colostrum) 10 g 500 mg
  Taurinas 9,9 g 495 mg
  Piperine 0,1 g 5 mg

   

  INGREDIENTAI:

  l-leucinas, l-valinas, l-izoleucinas, priešpienis, taurinas, piperinas

  PRODUKTAS:

  Skirtas sportininkams ir fiziškai aktyviems žmonėms.

  REKOMENDUOJAMAS NAUDOJIMAS:

  1 dozę (5 g) ištirpinti 200 ml vandens arba sulčių

  Treniruočių dienos : 2 kartus per dieną – 15 min prieš treniruotę ir iškart po treniruotės

  Dienos be treniruočių : 2 kartus per dieną – ryte ir prieš miegą

  NEREKOMENDUOJAME VIRŠYTI PAROS DOZĖS. NENAUDOKITE GAMINIO KAIP ĮVAIRIOS MITOS PAKAITALO. REKOMENDUOJAMA ĮVAIRI IR SUBALANSUOTA MITYBA, SVEIKAS GYVENIMO BŪDAS.
  Įspėjimai: Vaikai, nėščios ar krūtimi maitinančios moterys negali vartoti šio produkto. Nenaudokite, jei esate alergiškas bet kuriai iš sudedamųjų dalių. Šis produktas nėra skirtas bet kokios ligos diagnozei, gydymui ar profilaktikai.

  PAKUOTĘ LAIKYTI SANDARIAI UŽDARYTĄ 15-25°C TEMPERATŪROJE, SAUSOJE, VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.