Taurine 500mg Free form 50 Caplets

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina
  50 tab
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Puritans Pride

 • Taurinas yra nepakeičiama aminorūgštis, randama nervų sistemoje ir raumenyse
  Taurinas taip pat yra baltymų statybinė medžiaga
  Tinka vegetarams ir veganams

  Taurinas yra nepakeičiama aminorūgštis, natūraliai gaminama organizme, kuri yra būtina baltymų statybinė medžiaga. Didelis taurino kiekis randamas smegenyse, tinklainėje, širdyje ir kraujo ląstelėse, vadinamose trombocitais. Jo taip pat yra mėsoje, žuvyje, kiaušiniuose ir piene ir yra antra pagal gausumą aminorūgštis raumenų audiniuose. Norėdami įsigyti šį produktą, turite būti 18 metų ar vyresni. Šis produktas tinka veganams ir vegetarams.

  Patariamoji informacija:

  Maisto papildai neturi būti naudojami kaip įvairios ir subalansuotos mitybos bei sveikos gyvensenos pakaitalas. Jei esate nėščia, maitinate krūtimi, vartojate kokių nors vaistų ar esate prižiūrimi gydytojo, prieš vartodami pasitarkite su gydytoju arba sveikatos priežiūros specialistu. Nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsiranda nepageidaujamų reakcijų. Neskirta naudoti jaunesniems nei 18 metų asmenims. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Nenaudokite, jei sandariklis po dangteliu pažeistas arba jo nėra.

  Nurodymai:

  Gerkite po vieną kapsulę per dieną, geriausia valgio metu. Neviršykite nurodytos dozės.

  Laisvas nuo:

  Jokių dirbtinių dažiklių, skonių ar saldiklių. Be konservantų. Be pridėto cukraus ar druskos. Be krakmolo, be kukurūzų, be pieno, be laktozės, be sojų, be glitimo, be kviečių, be mielių, be žuvies, be kiaulienos.

  Sudedamosios dalys:

  Tūrinės medžiagos (dikalcio fosfatas, vegetarinė celiuliozė), L-taurinas, lipnumą stabdančios medžiagos (stearino rūgštis, magnio stearatas, silicio dioksidas), natrio karboksimetilceliuliozė, glicerinas, natrio citratas.

  Informacija apie mitybą
  Kiekvienoje kapsulėje yra:
  Taurinas 500 mg