100% L-glutamine | 250g

 • Kraunamos nuotraukos
  Dydis Kaina Kiekis Pirkti
  500 g
  Kaina 20 
  Į krepšelį 
  250 g
  Kaina 12 
  Išparduota. Susisiekite
  Gamintojas
  VitalMax
 • L-glutaminas yra ypač svarbi sportinei formai formuoti svarbi aminorūgštis dėl savo unikalaus ergogeninio, anabolinio ir antikatabolinio poveikio. Jis veikia kaip azoto saugykla, kuri leidžia sintetinti naujas aminorūgštis, reikalingas organizmo baltymų gamybai. Tai padeda padidinti raumenų ląstelių hidrataciją ir apimtį bei skatina baltymų ir glikogeno sintezę. Jis žymiai padidina organizmo atsparumą, todėl dažnai naudojamas sveikstant ir po traumos, taip pat, pavyzdžiui, peršalus. Jo nutekėjimas ypač didelis katabolinėse būsenose, daugiausia po treniruotės, tada svarbiausias yra jo papildymas.

  Tai sudaro apie 50% viso raumenų ląstelėse esančių aminorūgščių fondo. Jo nutekėjimas ypač didelis katabolinėse būsenose, daugiausia po treniruotės, tada svarbiausias yra jo papildymas. 100% gryno glutamino miltelių formulėje yra tik grynas farmacinis L-glutaminas be jokio pigaus glutamino peptido ar kitų užpildų.

  Sudedamosios dalys: L-glutaminas 100%, taurinas

  100 g yra: 99,5 g L-glutamino ir 0,5 g taurino

  Vartojimas: 5 g miltelių porciją išmaišykite 100-150 ml vandens arba sulčių. Treniruočių dienomis išgerkite dvi porcijas per dieną, vieną iš karto po pabudimo, o kitą po treniruotės. Ne treniruočių dienomis išgerkite vieną porciją pabudę.

   

  Laikyti sausoje patalpoje iki 25 laipsnių C temperatūroje, uždarytoje talpyklėje.

  Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Maisto papildas negali būti naudojamas kaip įvairios mitybos pakaitalas (pakaitalas).

  Neviršykite rekomenduojamų porcijų vartoti per dieną.

  Informacija apie alergiją: Pagaminta glitimo, laktozės, sojos ir kiaušinių baltymus perdirbančioje įstaigoje.