100% WHEY PROTEIN Gold Standard

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 55 
  2273 g Išparduota. Susisiekite

  Aukščiausios kokybės baltymai

  Gamintojas
  Optimum Nutrition
 • Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard - neabejotinas lyderis tarp baltyminių maisto papildų visame pasaulyje! Vieno populiariausių JAV bei visame psaulyje internetinių puslapių Bodybuilding.com 100% Whey Gold Standard 8 metus iš eilės (nuo 2005 metų) pripažįstamas geriausiu baltyminiu produktu. Optimum Nutrition mokslininkai vis tobulina Whey Gold Standad proteino sudėti, kad šis būtų geriausias iš visų. Ir jiems tai puikiai sekasi!

  Tik pačios aukščiausios kokybės baltymai!
  Net 4 g L-Glutamino ir 5 g BCAA vienoje porcijoje
  Sudėtyje yra fermentų gerinančių proteino pasisavinimą
  Tinka tiek laikantis dietos, tiek auginant liesą raumenų masę
  Puikaus skonio ir lengvai maišosi

  ON Whey Gold sudėtis tiesiog neįtikėtina. Pagrindinis baltymų šaltinis – pieno išrūgų izoliatas, kuris pasižymi aukšta biologine verte, dideliu šakotųjų amino rūgščių (BCAA), organizme nesisntetinamų amino rūgščių (EAA) bei L-Glutamino kiekiu.

  ON Whey Gold Standard baltymų formulę sudaro:

  Mikrofiltruotas išrūgų izoliatas
  Joninių mainų proceso metu išgautas išrūgų izoliatas
  Ultrafiltruotas išrūgų koncentratas
  Hydrowhey® išrūgų peptidai

  Gaminant ON Whey Gold Standard naudojama Hydrowhey® technologija, kurios dėka baltymai hidrolizuojami (suskaidomi) smulkių darinių – peptidų. Peptidai, tai amino rūgščių dariniai, kurie reitai patenka į kraujotaką bei išnešiojami po audinius, tame tarpe ir dirbančius raumenis. Norint, kad fizinį krūvį patyrę raumenys kuo greičiau atsistatytų, greičiau pradėtų augti labai svarbu, kad amino rūgštys kuo greičiau patektų į raumenis. Kuo kokybiškesnės amino rūgštys (BCAA, EAA), tuo greičiau atsistato raumenys. Kuo greičiau atsistato raumenys – tuo greičiau jie auga.

  Kaip bebūtų, išrūgų izoliatas bei Hydrowhey® technologijų dėka išgaunami peptidai yra brangūs, bet kartu geriausi baltymų šaltinai, kuriuos tik galima panaudoti proteinų gamyboje. Optimum Nutrition Kompanija didžiuojasi, kad siūlo tik tai kas geriausia ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kuri daro ON Whey Gold Standard proteiną geriausiu!

  Minėtų technologijų dėka kiekvienoje ON Whey Gold Standard porcijoje yra net 24 g aukščiausios kokybės baltymų, labai mažai riebalų, laktozės ir viso kito, ko Jums visiškai nereikia.

  Šis aukštos kokybės proteinas yra puikaus skonio bei labei lengvai ir greitai tirpsta, kad net užtenka išmaišyti šauktštu!

  Grynasis kiekis: 2273 g (75 porcijos) dėl skonio gali skirtis svoris.

  Maistinė ir energinė vertė (100g):
  Energinė vertė: 378 kcal/1584 kJ
  Baltymų 81,6 g
  Angliavandenių 5,5 g
  iš kurių cukrų 4,2 g
  Riebalų 3,3g
  iš kurių sočiųjų riebalų 2,1g

  Maistinė ir energinė vertė porcijoje (30 g) yra:
  Energinė vertė: 111 kcal/466 kJ
  Baltymų 24 g
  Angliavandenių 1,6 g
  iš kurių cukrų 1,2 g
  Riebalų 1 g
  iš kurių sočiųjų riebalų 0,6 g

  Vienos porcijos amino rūgščių profilis:
  Triptofanas 405 mg
  Valinas 1422 mg
  Treoninas 1654 mg
  Izoleucinas 1573 mg
  Leucinas 2531 mg
  Lizinas 2233 mg
  Fenilalaninas 748 mg
  Metioninas 492 mg
  Argininas 505 mg
  Cistinas 494 mg
  Tirozinas 703 mg
  Histidinas 423 mg
  Prolinas 1509 mg
  Gliutaminas 4082 mg
  Asparagino rugštis 2508 mg
  Serinas 1126 mg
  Glicinas 412 mg
  Alaninas 1180 mg

  Sudedamosios dalys: Baltymų mišinys (mikrofiltruotas pieno išrugų izoliatas, joninių mainų būdu išgautas pieno išrūgų izoliatas, ultrafiltruotas pieno išrūgų koncentratas, hidrolizuoti išrugu peptidai), kvapioji medžiaga, sukralozė, lecitinas, acesulfatam K, dažiklis burokėlių raudonasis, virškinimo fermentų kompleksas (amilazė, proteazė, celulazė, beta-d-galaktosidazė, lipazė).

  Vartojimas: Vieną kaušelį produkto ( ~30 g ) sumaišyti su 200-300 ml pieno, vandens, jogurto ar sulčių. Maišyti mikseryje, gertuvėje arba šaukštu puodelyje 20 – 30 sekundžių, kol visiškai ištirps. Vartoti 1-3 porcijas per dieną, iš kurių vieną porciją rekomenduojama išgerti po treniruotes. Gali būti dedamas į konditerinius gaminius.

  Pastabos: Vartoti atsižvelgiant į esamą dietą, priklausomai nuo paros baltymų poreikio. Sudėtyje yra pieno produktų, sojos. Pakuotės, porcijos dydis bei kiekis gali kisti priklausomai nuo pasirinkto skonio.

  Įspėjimai: Laikyti sausoje vaikams nepasiekiamoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

  Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

  Gamintojas: Optimum Nutrition, Inc. Attn: Consumer Affairs Dept. 975 Meridian Lake Drive, Aurora, IL 60504

  Kilmės šalis: JAV