2 X Pharmafreak Pump Freak 238g (2x238g.)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 29 
  60  Sutaupykite 31 
  Komplektas
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pharmafreak
 •  

  PUMP FREAK – gali padėti suintensyvinti azoto oksido gamybą, palaiko energijos lygį ir padeda išlaikyti intensyvų treniruotės tempą!
  SUPPORT BLOOD FLOW - Pump freak taip pat tiekia pagalbinius ingredientus, kurie toliau palaiko kraujotaką ir raumenų pompas, taip pat palaiko treniruotės atsigavimą ir raumenų ląstelių hidrataciją!


  IŠTVERMĖ IR ATSIGAVIMAS – „Pump freak“ tiekia pagrindinius ingredientus, tokius kaip citrulino malatas ir betainas, kurie padeda padidinti ištvermę ir sumažinti nuovargį intensyvių treniruočių metu.


  GLICEROLIS – Glicerolis yra hiperhidratuojanti molekulė, kuri į raumenų ląsteles traukia vandenį ir raumenis stiprinančias maistines medžiagas, kad padidėtų raumenų pompa ir ištvermė. Tyrimai rodo, kad glicerolio papildai turi teigiamą poveikį hidratacijai palaikyti, kai jie vartojami prieš treniruotę.


  BETAINAS – Betainas gali adėti apsaugoti baltymų sintezės kelius, todėl gali padidėti liesa raumenų masė ir pagerėja bendra kūno sudėtis, taip pat gerėja našumas, įskaitant jėgos ir jėgos padidėjimą! Taip pat įrodyta, kad betainas greitai padidina azoto oksido gamybą vos po savaitės papildymo.