Applied Nutrition Leucine 4K 240 Tablets

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 15 
  25  Sutaupykite 10 
  240 tab
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Applied Nutrition
 • L-leucinas yra nepakeičiama aminorūgštis, o tai reiškia, kad žmogaus organizmas jos negali susintetinti, todėl turi būti suvartojamas su maistu arba kaip papildas. L-leucinas yra pagrindinis ir gausiausias iš trijų šakotosios grandinės aminorūgščių (BCAA). Paprastai dideliais kiekiais randama daugelyje gyvūninės kilmės maisto produktų, tokių kaip liesa mėsa, paukštiena ir žuvis. L-leucino tabletės idealiai tinka visiems, kurie užsiima intensyvia fizine veikla. Juos galima gerti prieš arba po treniruotės.

  PAGRINDINIAI PRIVALUMAI

  Esminė amino rūgštis Pirminės šakotos grandinės aminorūgštis Idealiai tinka naudoti prieš treniruotę po treniruotės Stacks su BCAA aminohidratu

  IŠBANDYTA DAUGELIO SPORTININKŲ

  Kiekviena šio gaminio partija yra patikrinta, ar nėra draudžiamų medžiagų pagal stebimą programą. Produktai yra kruopščiai išbandomi pagal ISO 17025 akredituotoje laboratorijoje, kad būtų užtikrintas aukščiausias užtikrinimo lygis, kad sportininkai juos saugesni naudoti.

  GMP

  Šis produktas buvo pagamintas GMP gamykloje, griežtai kontroliuojant kokybę, kad būtų užtikrinta nuolatinė aukšta kokybė, atitinkanti rinkodaros leidimo (MA) arba produkto specifikacijos reikalavimus.

  1 Porcijoje net 4000mg Leucino (1 porcija 4 tabletės)