Olimp Collaregen 400 g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 24 
  400 g
  Į krepšelį 

  Grynas KOLAGENAS

  Gamintojas
  Olimp
 • Olimp Collaregen - stiprūs sąnariai, kremzlės ir sausgyslės!

  Collaregen maisto papildas su cukrumi ir saldiklius. Šio produkto sudėtyje yra kolageno, pagrindinio jungiamojo audinio komponento ir novatoriškas, lengvai absorbuojamas ir mikro vitamino C (PureWayC ®), kuris palaiko kolageno susidarymą normaliam kremzlės ir kaulų funkcionavimui.

  Collaregen sudėtyje taip pat yra mangano ir vario amino rūgšties chelato Albion formoje, kuris taip pat prisideda prie normalaus jungiamojo audinio formavimo.

  Produktas yra skirtas žmonėms, kurie rūpinasi savo jungiamoju audiniu ir nori jį išlaikyti geros būklės. Taip pat žrekomenduojama atletams, kurių sąnariiai, kremzlės ir sausgyslės pairia didelius krūvius, taip pat asmenims, kurie turi antsvorio.

  1) Titatinia sąnariai, kremzlės ir sausgyslys
  2) Efektyvumas priklauso nuo sąnarių būklę
  3) L-prolinas - pagrindinė jungiamojo audinio amino rūgštis ir vitaminas C
  4) PureWay-C yra registruotas inovacijų laboratorijos prekinis ženklas ir čia naudojamas pagal JAV licenciją

  Maistinė informacija 1 porcija / 2 porcijos
  Collagen 5 g /  10 g
  Vitamin C (Pure Way-C®) 40 mg (50%*) / 80 mg (100%*)
  Albion® amino acid chelate
  Manganese of which manganese 1,9 mg0,3 mg (15%*) /  3,8 mg0,6 mg (30%*
  Albion ® amino rūgšties chelatas
  iš kurių sudėtyje esančio vari 1,5 mg 150 μg (15%*) /  3 mg300 μg (30%*)

  * RMV - referencinė maistinė vertė

  Ingredientai: Kolagenas, obuolių rūgštis, citrinos rūgštis - rūgštingumą reguliuojančios medžiagos, maltodekstrinas - emulsiklis; aromatai, microencapsuled L-askorbo rūgštis - vit. C, natrio ciklamatas, sukralozė, - saldikliai, mangano bisglicinatas (Albion ® mangano amino rūgšties chelatas), vario bisglicinatas (Albion ® vario amino rūgšties chelatas); spalvos: beta-karotinas (apelsinų skonio), riboflavinas (už citrinų skonio) , karminas (už greipfrutų ir vyšnių skonio).

  Vartojimas: 1-2 porcijas tarp valgymų. 1 porcija (5,5 g miltelių - 18 matavimo vienetų = ½ samtelio = 1 arbatinis šaukštelis). Porciją sumaišyti su 100 ml vandens ir gerti iš karto po paruošimo.

  Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.