CREATINE

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 11 
  400 g Išparduota. Susisiekite

  Grynas kreatino monohidratas

  Gamintojas
  RX Gold
 • Kreatinas - vienas veiksmingiausių, labiausiai vartojamų ir stipriu anaboliniu poveikiu pasižymintis maisto papildas pasaulyje, kurio veiksmingumas ir saugumas pagrįstas tiek daugybe mokslinių tyrimų, tiek praktine sportininkų patirtimi. Vartojant kreatino monohidratą padidėja staigioji (sprogstamoji) ir maksimalioji raumenų jėga, dėl ko sportininkas sugeba pakelti didesnį svorį, greičiau nubėgti neilgą distanciją ir pan. Taip pat padidėja raumenų apimtys, pagreitėja atsistatymas po kiekvienos treniruotės ar pratimų, trumpėja pertaukėlės tarp atskirų priėjimų - gerėja jėgos ištvermė.

  RX Gold Creatine micronized esantis kreatinas yra mikronizuotas, t.y. esantis kreatino monohidratas yra smulkus, lengvai tirpstantis vandenyje ir greičiau pasisavinamas, ilgiau išsilaikantis organizme.

  Ši kreatino formulė praturtinta taurinu. Taurinas gerina kreatino, aminorūgščių pasisavinimą, mažina raumenų irimo procesus, skatina riebalų oksidaciją, dalyvavauja termoreguliacijos procesuose, lėtina senėjimo procesus.


  Intensyviam raumenų darbui reikalingas maisto produktas.

  MILTELIAI

  Viena porcija: 5 g

  Grynasis kiekis: 400 g

  Rekomenduojama paros norma: 10 g

  Sudedamosios dalys: kreatino monohidratas; taurinas, piridoksino hidrochloridas.
  Sudėtis: 100 g 5 g
  Kreatino monohidratas 98 g 4900 mg
  Taurinas 1,98 g 99 mg
  Vitaminas B6 20 mg (1428%*) 1 mg (71%*)

  Vartojimas: 5g. (1 arbatinį šaukštelį) produkto sumaišyti su vandeniu ar sultimis. Vartoti 2 kartus per dieną. Treniruočių dienomis 30min. prieš treniruotę ir po treniruotės, ne sporto dienomis tarp valgymų.

  Įspėjimai: netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims ir vaikams. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

  Laikymas: laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje 15-25°C temperatūroje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.