TOP 0% PILVO PRESO

TOP 0% PILVO PRESO

Na ką, mano jums nuoširdus Bonžur!
Toks va reikalas – PAVASARIS! Žiūrint į ažiotažą sporto klubuose ir medijoje, norisi atlikti ekzorcizmo apeigą ir kuo greičiau, kol dar nelaimėjo draugystė.

Na ką, mano jums nuoširdus Bonžur!
Nutirpo visi kakučiai, pabudo hormonai, infekcijos ir kasmetinės sąžinę graužiančios idėjos, kažką ten tipo dar suspėti iki vasaros.
Toks va reikalas – PAVASARIS! Žiūrint į ažiotažą sporto klubuose ir medijoje, norisi atlikti ekzorcizmo apeigą ir kuo greičiau, kol dar nelaimėjo draugystė.
Gegužė – čia kaip apšilimas po prabėgusio sausio arba treniruotė prieš sekantį sausį su oficialiu valstybės palaiminimu, kad sąžinė ne taip stipriai išdurinėtų vidinius darboholiko instinktus.
Kad ramia sąžine galėtume nueiti į vasaros koma, sužadinti čiakras ir suvytinti motyvaciją, kiekvieną pavasarį vyksta tas pats. Kol dar vasara nepriglaudė mūsų turiu išdėti jums teisybės.
Aš vis dar stebiuosi kaip žmonės treniruoja presą, net su treneriais!!!!! Kelia kojas kaip gimnastai ir balerinos, ištiestais pirštukais, kelia korpusą sėdėdami romėniškame suole ir nifiga jokio preso nejaučia. Tada aišku kažkieno stebuklingų stebuklų patarimų dėka pradeda tai daryti laikydami diskus, hantelius, štangas. Toliau kelia korpusą, prisikabina svorių ant kojų ir tiesia ir toliau nifiga jokio preso nejaučia. Nu rūgštele jablonskis !!! Atsidarykite knygą apie skeletinius raumenis ir viskas jums taps aišku.
Kojas kelia tiesusis kojos raumuo!!!‼️ Kojos raumuo!!!‼️ Kai keliate korpusą romėniškam suole su tiesia nugara, tai baigiate šį pratimą ne tada kai presas pavargo, o dėl to kad jau juosmuo pavargo ar užskaudo. Taip treniruojate tik nugaros juosmeninę dalį. Juosmenį!!!‼️ Taip sau auginame hiper-lordozę juosmeninėje dalyje, ko dėka dubuo pradeda slinktis atgal, o merginos pradeda džiaugtis, kad pas ją pagaliau pagražėjo ir užaugo užpakaliukas.
Tiesusis pilvo raumuo reikalingas tam, kad pritraukti krūtinė link dubens, arba atvirkščiai pritraukti dubenį prie krūtinės, priklausomai kas tuo momentu bus užfiksuota, dubuo ar krūtinė.
Ir dar pakartosiu, kam su atmintimi su pavasario žiedais sudėtinga, tiesusis pilvo raumuo nesidalina į viršų ir apačią, NIEKAIP.!!!