FAST ALERT 8-HOUR 14 tab

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 10 
  14 tab
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  MHP
 • 2-Stage Energy Release B-Layer Tablets

  Ilgalaikė energija ir budrumas. Budrus. Sąmoningas. Sąmoningas. Jokių virpesių... Jokio krešo! Gaukite daugiau energijos už savo pinigus naudodami 8 valandų įspėjimą. Ši koncentruota formulė sukurta greitai veikiančiai ir ilgalaikei energijos suteikiančiai galiai bei protiniam budrumui. Vos viena lengvai praryjama 2 pakopų energijos išskyrimo dvisluoksnė planšetė veikia iki 8 valandų, kad nesudužtumėte visą dieną. Joks energijos šūvis neprilygsta nuolatinei 8 valandų įspėjimo energijai! Kiekvienas 8 valandų įspėjimo butelis užtikrina 14 dienų nuolatinės energijos tiekimą.

  Vartojimas: vartokite 1 dvisluoksnę tabletę kasdien ryte arba ankstyvą popietę, kad padidintumėte energiją ir budrumą. Nevartokite prieš miegą.

  Įspėjimai: Sudėtyje yra sojos. Sudėtyje yra 12 uncijų kofeino. puodelis aukščiausios kokybės kavos. Kofeino nepatartina vartoti esant aukštam kraujospūdžiui, nėštumo ar žindymo laikotarpiu. Vartodami šį produktą apribokite kofeino turinčių vaistų, maisto produktų ar gėrimų vartojimą, nes per didelis kofeino kiekis gali sukelti nervingumą, dirglumą, nemigą ir kartais greitą širdies plakimą. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Tik suaugusiems. Fenilketonurikai: Sudėtyje yra fenilalanino. Sudėtyje yra niacino: galite jausti trumpalaikį paraudimą ir šilumos pojūtį. Saugoti nuo vaikų. Laikyti 15-30C (59-86F) temperatūroje. Saugoti nuo karščio, šviesos ir drėgmės. Nepirkite, jei plomba pažeista.

  Sudedamosios dalys 1 tabletėje:

  Niacinas (kaip niacinamidas) 30 mg 150 %
  Vitaminas B6 (kaip piridoksinas hidrochloridas) 40 mg 2000 %
  Folio rūgštis 400mcg 100 %
  Vitaminas B12 500mcg 8333 %
  Koncentruotas energijos mišinys 655 mg-
  taurinas, gliukuronalaktonas, N-Aceytl-L-tirozinas,
  Kofeinas, L-teaninas, obuolių rūgštis, l-fenilalaninas,
  Fosfatidilcholinas