HIGH KICK

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 25 
  270 g
  Į krepšelį 

  Išskirtinė ištvermė ir treniruotės efektyvumas

  Gamintojas
  IHS Technology
 • Jei esi tikras kovotojas, šis produktas sukurtas tau!

  Su HIGH KICK tavęs niekas nesustabdys!

  KADA tavo iššūkis buvo toks didelis, kad jis net užgniaužė kvapą ...
  Prisimink sąjungininką, kuris tau padės...

  HIGH KICK yra prieštreniruotinė formulė, skirta specialiai sportininkams, kuriems reikia ištvermės, jėgos, dinamikos, geros kondicijos ir greičio, tai yra svarbiausi faktoriai, kurie lėmė šio produkto atsiradimą. Unikali 23 aktyvių ingredientų sudėtis, atsakingų už organizmo ir raumenų aprūpinimą deguonimi, o taip pat raumenų regeneracinėmis savybėmis, bei nervų sistemos veiksmingumu. Pamirškite apie "UŽDUSIMĄ", kuris gali užgniaužti jūsų entuziazmą ir nusiteikimą kovoje per varžybas. Pamirškite koncentracijos trūkumą, kuri sukelia ekstremalų išsekimą ir dienomis, ir po sunkios treniruotės. Visa tai dabar jūs galite gauti tiesiog žaibiškai.
  HIGH KICK išlaisvins jus nuo suvaržymų, kurie iki šiol jus stabdė. Tai būdas tapti geresniu už varžovą ir viską atlikti taip, kaip jums patinka ir tai ko jūs taip aistringai siekiate. Kaip manote, koks yra būdas sukurti "geriausią pasaulyje papildą, suteikiantį didžiausią ištvermę ir motyvaciją ?"
  Pirmiausia klausiame savo klientų, ko jie nori, o po to tik jiems sukuriame tai, ką sukūrė mokslininkai iš IHS TECHNOLOGY. Keletas mėnesių praleistų dirbant su MMA ir Džiu-džitsu kovotojais ... taip pat dviratininkų komandos atlikti tyrimų atsakymai, nulėmė tai, jog HIGH KICK gimė ne laboratorijoje, o ringe, ant tatamio, dviračio trasoje. HIGH KICK - tai tiesiog nuovargio priešnuodis, kai užgniaužia kvėpavimą ir trūksta koncentracijos.

  Dabar sužinokite ingredientų paslaptis:
  CNS RECOVER (kompleksiniai komponentai, atsakingi už DNS - darbingos nervų sistemos darbą)
  Proporcingai pasirinkti tinkamai veikiantys komponentai (L-Taurinas, L-tirozinas, Acetil L-karnitinas, kinų magnolija ekstraktas, kofeinas, ženšenis, tiaminas) užtikrina veiksmingą DNS. Jie gali padėti sutelkti dėmesį į atliekamą darbą ar treniruotę. Jūsų nervų sistema itin greitai reaguos į tai, ką jūs suvokiate, suteiks postūmį imtis neatidėliotinų veiksmų dirbantiems raumenis. O po treniruotės, dėl prekursorių seratonino ir dopamino pajusite, kad treniruotė buvo atlikta tikslingai, pilnavertiškai ir efektyviai.

  MUSCLE ANABOLIC COMPLEX (Anabolinių Komponentų Kompleksas skatins darbo efektyvumą, oksigenacija ir raumenų regeneraciją). Kompleksas veikiančių komponentų (Beta alaninas, L-argininas, L-glutaminas, L-histidinas, BCAA aminorūgštys, magnio citratas, alfa lipo rūgštis, niacinas, piridoksino, kobalaminas) užtikrins, tavo raumenų dinamiką ir neeilinę būklę ...
  Be to HIGH KICK sudėtyje yra Žolelių Kompleksas (reguliuojantis kraujo tekėjimą į dirbančius raumenis), tai šie ingredientai: Diosminas, Rutinas, Hesperedinas garantuoja kad, priešingai nei kiti, rinkoje siūlomi prištreniruotiniai produktai kurie iš esmė skirti tik treniruotėms treniruoklių salėje. HIGH KICK priešingai neužlaiko kraujo pritekėjimo į dirbančius raumenis, taip jiems neduoda užsipompuoti labai ilga laiką. Komponentai užtikrina priešingą poveikį: tai leis lanksčiau ir dinamiškiau išnaudoti raumenų potencialą per visą treniruotę.

  Dažnai kovotojai susiduria su raumenų užkietėjimu ir susikaustymu ypač kojų ir pečių srityje kovojant stovėsenoje, na o, parteryje dažnai sukausto bicepsus ir dilbio raumenis. Su HIGH KICK pamiršite kas tai yra! Komandinėse sporto šakose ir bėgime su HIGH KICK tiesiog papiršite, kas yra kojų raumenų užkietėjimas ir "atsisakymas bėgti". Na ir visos išvardintos ir neįrašytos ištvermės sporto savybės ir pastebėjimai jus dar nustebins su HIGH KICK.
  HIGH KICK akivaizdžiai pagerins raumenyno būklę ir suteiks dar daugiau motyvacijos ir užsispyrimo treniruočių bei varžybų kovose ...

  Intensyviam raumenų darbui reikalingas maisto produktas, milteliai, su saldikliais. APELSINŲ skonio

  Sudėtyje yra kofeino (20g/100mg). Netinka nėščioms moterims ir vaikams.)

  Viena porcija: 15 g

  Grynasis kiekis: 270 g

  Rekomenduojama dienos norma: 15 g.

  Sudedamosios dalys : beta alaninas; taurinas; l-leucinas; tirozinas; l-argininas; l-karnitinas; l-glutaminas; l-Valinas; l-izoleucinas; manio citratas; histidinas; Kininės citrinos ekstraktas (Schizandrin A); Diosminas; Kofeinas; l-askorbo rūgštis (vit.C); hesperidinas; žen šenio šaknies (ginseg root) ekstraktas; alfa lipo rūgštis; rutinas; niacinas; tiaminas; piridoksino hidrochloridas(vit.B6); saldiklis: sukralozė; dažikis: beta karotinas, tartrazinas-(E102 gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį); kvapiosios medžiagos; lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas; cianokobalaminas(vit.B12).

  Maistinės medžagos: 1 porcijoje(15g) / RMV%

  Taurinas 2000 mg

  Tirozinas 1000 mg

  Kinietiškos citrinos ekstraktas 200 mg

  Kofeinas 100 mg

  Ženšenio šaknies ekstraktas 50 mg

  Tiaminas 10 mg

  Beta alaninas 3000 mg

  Leucinas 1300 mg

  Valinas 900 mg

  Izoleucinas 800 mg

  Argininas 1000 mg

  L-karnitinas 1000 mg

  Glutaminas 1000 mg

  Histidinas 250 mg

  Magnis 600 mg

  Viaminas C 100 mg

  Alfa lipo rūgštis 50 mg

  Niacinas 30 mg

  Vitaminas B6 10 mg

  Vitaminas B12 100 μg

  Diosminas 150 mg

  Hesperidinas 100 mg

  Rutinas 50 mg

  RMV* – referencinė maistinė vertė.

   

  Vartojimo instrukcija: 1 porcija (15g / 2 samteliai ) ištirpinti stiklinėje vandens ~300ml. Išgerkite 20 min iki treniruotės.

  Įspėjimai: Nevartoti, jei esate alergiškas bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

  Laikymas: laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

  Gamintojas: Power Sport Sp.zo.o. ul.Zlota 61/100,Warszawa, Lenkija

  Platintojas: UAB“Sportininkų mitybos centras“, Žirmūnų g., 68, Vilnius, Tel/faks : 852125141, www.smcsport.lt

  Serija: žr. ant pakuotės

  Geriausias iki: (pabaigos) žr. ant pakuotės