IHS - IRON MIND 90caps

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 15 
  90 kaps
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  IHS Technology
 • IRON MIND puikus pasirinkimas žmonėms, reikalaujantiems didelių protinių pastangų, ir visiems tiems, kurių atmintis nebėra patikima ????
  Svarbiausia – visi ingredientai turi optimalią koncentraciją, kuri gali turėti realios įtakos pažinimo funkcijoms, susikaupimui, koncentracijai ir gebėjimui prisiminti. Dauguma mūsų rinkoje esančių produktų yra turtingos sudėties, tačiau atskirų ingredientų koncentracijos yra nepakankamos, kad paveiktų bet kokį aspektą, kuris turėtų būti papildymo tikslas. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas, o ne PR ir rinkodara.

  Mūsų komandos nuomone, pirmasis poveikis gali būti pastebimas 7-14 dienų intervale, o 3 mėnesių papildymas, po kurio turėtume daryti maždaug mėnesio pertrauką, yra geriausias pasirinkimas.

  Maisto papildas gali būti naudojamas žmonėms:

  - dirbti protiškai

  - su padidėjusiu mokslo kiekiu

  - kurie nori palaikyti pažinimo funkcijas

  - kurie nori palaikyti motyvacijos ir energijos lygį

  - kurie nori palaikyti smegenų sveikatą


  Huperzinas A – tai junginys, išgautas iš Huperzia Serrata augalo, kuris natūraliai auga Azijoje. Tai junginys, nuo seno naudojamas tradicinėje kinų medicinoje. Šioje šalyje taip pat atlikta daugiausia tyrimų apie jo galimą terapinį panaudojimą. Huperzinas A žinomas kaip acetilcholinesterazės inhibitorius, o tai reiškia, kad jis neleidžia šiam fermentui skaidyti acetilcholiną ir dėl to padidina jo koncentraciją. Jis pagerina depresija sergančių pacientų pažinimo funkcijas, intelektualinę veiklą ir gyvenimo kokybę. Huperzinas A taip pat padidina raumenų susitraukimo jėgą ir palengvina Alzheimerio ligos simptomus.


  Ashwagandha yra tiksliau ekstraktas iš Ashwagandha šaknies. Withania somnifera (lot. withania somnifera l), vienas populiariausių adaptogenų rinkoje. Jis taip pat žinomas kaip indiškas ženšenis, o jo savybės ir gydomasis poveikis tūkstančius metų buvo naudojami tradicinėje Ajurvedos medicinoje. Vaistinė žaliava daugiausia yra šaknys ir vaisiai, didinantys gyvybingumą ir gerinantys proto darbą.


  L-teaninas yra aminorūgštis, natūraliai randama arbatoje ir inozitolyje (vitaminas B8). Preparatas gali turėti raminamąjį ir stresą mažinantį poveikį organizmui. Be to, produktas palaiko prisiminimo ir susikaupimo procesą, padeda sumažinti kraujospūdį. Be to, jis skatina antioksidacinius procesus ir mažina laisvųjų radikalų poveikį.


  Mažalapė bakopa – dar žinoma kaip Brahmi. Tai augalas, naudojamas nuo 800 m.pr.Kr. Ajurvedos medicinoje smegenų ir kepenų funkcijai palaikyti. Pastaraisiais metais atlikti tyrimai rodo, kad reguliarus ekstrakto papildymas gali padidinti organizmo antioksidacinį aktyvumą ir stabdyti senėjimą. Kas šiuo atveju svarbiausia – bacopa monnieri dažniausiai vartojamas atminčiai stiprinti ir hiperaktyvumui mažinti.


  Žalia kava, kurioje yra per 900 biologiškai aktyvių medžiagų, neabejotinai pranašesnė už skrudintą kavą, kurios grūdeliai skrudinimo metu netenka daug sveikatai naudingų medžiagų, ypač polifenolių. Žinoma, vienas vertingiausių žalios kavos ingredientų yra kofeinas. Tai turi įtakos protinio darbingumo didinimui, skatina veikti, didina motyvaciją, atitolina tiek fizinį, tiek protinį nuovargį, skatina dopamino gamybą. Mūsų gaminyje yra apie 30 mg kofeino vienoje porcijoje. Tai 1/5 espreso

  Grynasis kiekis: 45g

  Porcijų kiekis: 30 porcijų

  Porcijos dydis: 3 Kapsulės

  Maistinės medžiagos:

  Bacopa monieri  320 mg

  Ašvaganda  300 mg

  Teaninas 200 mg

  Žalios kavos ekstraktas 100 mg

  Huperzinas A 100 µg

  Vartojimas: vartokite vieną porciją per dieną (3 kapsules)

   

  Įspėjimai: Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims, ir vaikams iki 18 metų.

  Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

  Laikymas: laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

  Gamintojas: IHS Technology

  Kilmės šalis: ES

  Serija: žr. ant pakuotės

  Geriausias iki: (pabaigos) žr. ant pakuotės