IRIDIUM LABS Kimera – 60 caps

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 25 
  60 kaps
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Iridium Labs
 • „Kimera“ iš „Iridium Labs“ yra specialiai atrinktos ir atrinktos maistinės medžiagos, kuriomis siekiama pagerinti medžiagų apykaitą ir pagreitinti riebalų deginimą. „Kimera“ yra unikalus derinys, pasižymintis termogeninėmis savybėmis

  „Kimera“ iš „ Iridium Labs“ yra specialiai atrinktos ir atrinktos maistinės medžiagos, kuriomis siekiama pagerinti medžiagų apykaitą ir pagreitinti riebalų deginimą.

  Sudedamosios medžiagos gali padėti:

  Paspartinti riebalų deginimą
  Pagerinti medžiagų apykaitą iki 37%
  Sportuodami sudeginti iki 300 kalorijų daugiau
  Paversti riebalus energija
  Padidinti savo treniruočių intensyvumą

  „Kimera“ sudėtyje yra 2 unikalios formulės: patentuotas „Kimera“ kompleksas ir „Thermoagen“, kurie veiksmingai padės pagerinti treniruočių poveikį ir pagreitinti medžiagų apykaitą.

  „ Thermoagen“ kompleksas padės jūsų energijai pakilti iki anksčiau nepasiekto lygio, o treniruotės sporto salėje bus intensyvesnės ir efektyvesnės.
  Patentuotas „Kimera“ kompleksas pagreitins jūsų medžiagų apykaitą ir prisidės prie stipraus riebalų mažinimo.

  Pagrindinis „ Kimera“ tikslas yra saugiai pagreitinti medžiagų apykaitą, o tai leis atsikratyti riebalinio audinio ir įgyti tinkamą raumenų struktūrą . Riebalų deginimo energija savo ruožtu padidins treniruočių intensyvumą. „ Kimera“ dėka jūsų treniruočių poveikis bus labiau matomas.

  Ingridientai

  Porcija: 1 kaps

  Porcijos pakuotėje: 60

  Pakuotė: 60 kapsulių

  Sudedamosios dalys : chinolino geltonasis (E104) dažiklis, eritrozinas (E127), želatina (kiaulienos ir jautienos želatina), titano dioksidas (E171), mikrokristalinė celiuliozė (užpildas E460), magnio stearatas (lipnumą mažinanti medžiaga E470B), lipnumą mažinanti medžiaga E551 , lipnumą mažinanti medžiaga E551).

  Maistinės medžiagos 1 kapsulėje
  Patentuotas „Kimera“ kompleksas 347,34 mg
  Žaliosios arbatos ekstraktas (55% EGCG) 181,33 mg
  Karčiųjų apelsinų ekstraktas 111,67 mg
  Bevandenis kofeinas 52,67 mg
  Juodųjų pipirų ekstraktas 1,67 mg
  Termoagenas 204,92 mg
  Guaranos ekstraktas (22%) 68,33 mg
  Tirozinas 56,67 mg
  Imbieras (5% gingerolių) 44,67 mg v
  Čili vaisių ekstraktas 18,33 mg
  Vitaminas B3 10,75 mg
  Bioperine 3,33 mg
  Vitaminas B1 1,67 mg
  Chromas 0,67 mg
  Vitaminas B2 0,5 mg

  ** Vidutinė suaugusio žmogaus suvartojamo maisto vertė (8400 kJ / 2000 kcal) Maisto papildas negali būti naudojamas kaip įvairios mitybos pakaitalas. Rekomenduojama subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

  Naudojimo metodas

  Gerkite nuo 1 iki 3 kapsulių per dieną, priklausomai nuo jūsų poreikių. Pirmąją kapsulę gerkite prieš pusryčius, kitą-4-5 valandų intervalu. Gerkite daug vandens. Neviršykite 3 kapsulių per parą dozės. Negalima valgyti, jei esate alergiškas bet kuriai produkto sudedamajai daliai. Produktas skirtas sveikiems žmonėms. Produktas turi būti laikomas mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, uždarytoje talpykloje, sausoje vietoje. Saugoti nuo šviesos. Geriausias iki pabaigos (minimalaus tinkamumo laiko data ir partijos numeris ant pakuotės apačios). Grynasis svoris: 60 kaps