Magne 100 Sport 60

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 10 
  60 kaps Išparduota. Susisiekite

  4 Formų magnis

  Gamintojas
  TREC Nutrition
 •  

  4 formų magnio kompleksas + vit. B6

  MAGNIS PRIDEDA NORMALIAM NERVŲ SISTEMOS VEIKIMUI
  PADENGIA KASDIENĮ MAGNIO POREIKĮ
  KETURIŲ MAGNIO FORMŲ KOMPLEKSAS

  MAGNE-100 SPORT sudėtyje yra keturios magnio ir vit. Formos. B6. Magnis prisideda prie tinkamo nervų sistemos veikimo, taip pat prie normalios energijos apykaitos ir raumenų funkcijos. Jo trūkumas gali sukelti pervargimo būsenas ir bendrą nuovargį. „MAGNE-100 SPORT“ padengia paros magnio poreikį, ypač sportininkams, kuriems būdingas didelis magnio trūkumas, taip pat fiziškai ir profesionaliai aktyviems žmonėms.

  NAUDOJIMAS

  Rekomenduojama dienos dozė yra 2 kapsulės.

  Paimkite vieną produkto porciją – 1 kapsulę su 300 ml vandens. Vartokite po 2 porcijas per dieną, geriausia valgio metu.

  Veikliosios medžiagos

  Vienos porcijos kiekis

  2 dangteliai **

  1 dangtelis

  Magnis

  375,00 mg (100% *)

  187,50 mg (50% *)

  Vit. B6

  1,40 mg (100% *)

  0,70 mg (50% *)

  * Orientacinės normos
  ** Dienos produkto dalis

  Ingredientai: magnio kompleksas (magnio oksidas; citrinos rūgšties magnio druskos; magnio laktatas; magnio karbonatas) (96,3%); kapsulės apvalkalas (želatina; spalva – titano dioksidas); nuo sukepimo veikianti priemonė – riebalų rūgščių magnio druskos; vit. B6 (piridoksino hidrochloridas) (0,1%).

  ĮSPĖJIMAI:

  Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Nenaudokite produkto kaip įvairios dietos pakaitalo. Vaikai, nėščios ar maitinančios moterys šio vaisto vartoti negali. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Produkte gali būti tokių alergenų kaip pienas, soja, kviečiai, miežiai, avižos, kiaušiniai, žemės riešutai ir riešutai.

  LAIKYMAS:

  Laikykite šią pakuotę sandariai uždarytą sausoje vietoje, 15–25 ° C temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.