Magnesium Citrate 180 kaps

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 14 
  180 kaps Išparduota. Susisiekite
  Gamintojas
  EVOLITE
 • -Aukštos kokybės papildas, kuriame yra didelė magnio citrato dozė
  -Natūrali parama kovojant su skausmingais raumenų mėšlungiais
  -Idealus produktas aktyviems žmonėms, norintiems pajusti palengvėjimą po mankštos
  -Magnis iš „Evolite“ yra vienas geriausių maisto papildų, užtikrinančių ramybę
  -Rekomenduojama moterims, besiskundžiančioms vadinamosiomis neramiosiomis kojomis

  Prekės aprašymas

  „Evolite“ prekės ženklo magnio citratas yra aukštos kokybės papildas, kuriame yra didelė veikliosios medžiagos dozė. Rinkoje galite rasti įvairių formų magnio: miltelių, tablečių ar kapsulių – glicinato ar citrato. Tačiau verta atkreipti dėmesį ir į gamintoją – „Evolite“ yra gerai žinomas prekės ženklas, kuris daugelį metų kuria kokybiškus maisto papildus visiems. Produkte iš „Evolite“ rasite net 180 kapsulių, kuriose yra magnio citrato. Jei kartais sutrinka kojos, turėtumėte pagalvoti apie gerą maisto papildą su magniu.

  Be to, magnis rekomenduojamas žmonėms, gyvenantiems įtampoje, svajojantiems apie atsipalaidavimą ir ramybę. Ne visada vitaminų kompleksuose galite rasti reikiamą dozę, todėl verta ją vartoti atskirai. Magnis šalia kalcio yra vienas iš svarbiausių mineralų, būtinų tinkamam viso kūno funkcionavimui. Vienoje pakuotėje rasite iki 90 šio produkto porcijų. Paros dozė yra dvi kapsulės. Verta prisiminti, kad kūno sveikata ir gera būklė priklauso nuo subalansuotos mitybos, o maisto papildai yra tik jo priedas.

  „Evolite Nutrition“ MAGNIO CITRATAS yra magnio šaltinis, kuris padeda sumažinti nuovargį tinkamai veikiant nervų sistemai ir raumenims bei palaikant normalias psichologines funkcijas.

  Ingridientai:

  Porcija: 2 kapsulės

  Porcijų vienoje pakuotėje: 90

  Vienos porcijos kiekis:

  Magnio citratas 1400 mg

  Įskaitant: magnis 225 mg 60%RMV

  * RMV - referencinė maistinė vertė