MAXLER VITAMIN C Sodium Ascorbate POWDER

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 17 
  200 g
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Maxler
 • Vitaminas C ir yra pelnytai laikomas vienu iš svarbiausių vitaminų, skirtų išsaugoti gerą žmogaus kūno sveikatą ir jaunystę. Jis vaidina svarbų vaidmenį greitai sukeliant imuninį atsaką, teikia visapusišką paramą širdies ir kraujagyslių sistemai ir yra raktas į sveikus dantis. Vitaminas C skatina kūną papildyti kolageno atsargas, kurios skatina elastingą ir elastingą odą, apsaugo nuo smulkių raukšlių ir raukšlių atsiradimo ir padeda išlikti jaunatviškam ir gražiam daugelį metų.
  Vitamino C galima rasti daugelyje augalinių produktų, tokių kaip šviežios daržovės ir vaisiai, ypač citrusai. Jo vartojimas tampa ypač svarbus gripo sezono metu, kai labai svarbu visiškai įspėti apie natūralią organizmo apsaugą. Maisto papildai, kuriuose yra daug vitamino C, yra veiksmingas būdas greitai pašalinti šio būtino vitamino trūkumą.
  Naujasis „Maxler“ vitamino C natrio askorbato papildas yra patikimas natrio askorbato formos vitamino C šaltinis. Skirtingai nuo askorbo rūgšties, natrio askorbatas yra neutralus tirpalas, o tai reiškia, kad jis nedirgina skrandžio gleivinės ir neturi jokio kenksmingo šalutinio poveikio inkstams. Kitas natrio askorbato pranašumas yra puikus jo biologinis prieinamumas, palengvinantis vitamino C. absorbciją. Priedas yra itin gryni, be skonio buferiniai kristaliniai milteliai.

  Vitaminas C sustiprina natūralią organizmo apsaugą.
  Vitaminas C yra galingas organinis antioksidantas, kuris veiksmingai stiprina organizmo imuninį skydą ir padidina jo atsparumą virusams ir infekcijoms. Tai pagreitina pažeistų ląstelių regeneraciją ir trukdo uždegiminiams procesams. Vitaminas C įrodė savo efektyvumą ne tik užkertant kelią, bet ir palengvinant peršalimo simptomus. Jis malšina diskomfortą, kurį sukelia peršalimas, galvos skausmas, nuovargis, raumenų skausmai ir karščiavimas, ir pagreitėja sveikimas. Štai kodėl vitaminas C per visą gripo sezoną suteiktų neįkainojamą paramą jūsų imuninei sistemai.
  Vitaminas C palaiko širdies ir kraujagyslių sveikatą.
  Vitaminas C reguliuoja kraujotaką ir apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo. Tai taip pat stiprina kraujagysles ir efektyviai filtruoja papildomą cholesterolio kiekį iš organizmo, tokiu būdu visapusiškai palaikant širdies ir kraujagyslių bei kraujotakos sistemą.
  Vitaminas C skatina sveikus dantis.
  Vitaminas C palengvina kalcio, kuris yra pagrindinis dantų emalio komponentas, absorbciją. Reguliarus vitamino C vartojimas stiprina dantis ir veiksmingai palengvina kraujavimą, patinusias ir skaudančias dantenas. Dėl šios priežasties vitaminas C yra būtinas sveikiems dantims.

  Nurodymai: kasdien vartokite po 1 porciją (1 gramą) natrio ascrobato vitamino C. Priede nėra skonio, todėl lengvai galėsite jį ne tik atskirai paimti, bet ir įdėti į mėgstamą kokteilį, sultis, jogurtą, košę ir kitus sveikus bei skanius maisto produktus. Vitaminą C patartina vartoti su pertraukomis, kai tik jūsų imuninei sistemai reikia papildomos paramos. Skardinėje naujo „Maxler“ vitamino C natrio askorbato papildo yra 200 porcijų vitamino C ir tai taps ilgalaikiu jūsų kūno imuninio skydo saugotoju.
  Papildyti faktaiPorcijos dydis: 1 samtelis (1 g)

  Porcijos viename inde: 200
  Suma 100 g % NRV ** Porcijoje % NRV **
  Energinė vertė 1146 kJ (264 kcal) * 11 kJ (2 kcal) *
  Riebalai 0 g * 0 g *
  – iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g * 0 g *
  Angliavandeniai 0 g * 0 g *
  – iš kurių Cukrus 0 g * 0 g *
  Baltymas <0,1 g * 0 g *
  Druska 28 g * 0,28 g *
  Vit. C (natrio askorbato pavidalu) 100 g 109864 m 1 g 1111 m

   

  * NRV nenustatyta.
  ** NRV = maistinių medžiagų etaloninių verčių procentinė dalis (pagal direktyvą ES (Nr.) 1169/2011).

  Sudėtis: natrio askorbatas (100%).