Mr.Big Amino EAA Booster | 320g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 25 
  30  Sutaupykite
  320 g Išparduota. Susisiekite
  Gamintojas
  MrBIG
 • EAA Booster yra efektyvi formulė, skirta padidinti treniruočių efektyvumą ir pagreitinti regeneraciją po treniruotės. Puikus turtingų EAA aminorūgščių derinys su taurinu, kofeinu ir žaliąja arbata suteiks jums tvirtą energijos užtaisą!

  EAA iš nepakeičiamų aminorūgščių yra organinių cheminių junginių (aminorūgščių) grupė, kuri yra pagrindinė peptidų ir baltymų konstravimo „dėlionė“. Deja, mūsų organizmas pats nepajėgus jų susintetinti (pagaminti), todėl labai svarbu juos aprūpinti tinkama mityba ar papildų pagalba. Sudėtyje yra BCAA kompleksas, t. y. trys ilgos grandinės aminorūgštys: leucinas, valinas ir izoleucinas bei tokie junginiai kaip: lizinas, treoninas, fenilalaninas, metioninas ir triptofanas. Jų pristatymas leidžia sukurti struktūras, transformuoti energiją ir vykti daug kitų procesų organizme, įskaitant nervų laidumas ir detoksikacija.

  L-taurinas vaidina pagrindinį vaidmenį papildant sportininką. Jis efektyviai sustiprina regeneracinius ir prokognityvinius procesus ir leidžia mūsų raumenims efektyviau ir ilgiau dirbti sunkių ir varginančių treniruočių metu. Tai rodo, kad pagerėjo kraujotaka mūsų arterijose ir venose. Yra tyrimų, rodančių ryšį tarp žemo L-taurino kiekio organizme ir negalavimo ar net depresijos. Būdamas vienu iš neuromediatorių, jis puikiai gerina mūsų nervų sistemos darbą. Kofeinas – ši medžiaga vertinama dėl stimuliuojančio poveikio. Kofeinas stimuliuoja centrinę nervų sistemą, didina koncentraciją ir gerina nuotaiką. Be to, kofeinas pagreitina širdies susitraukimų dažnį, padidina jo susitraukimų stiprumą ir pagreitina medžiagų apykaitą. Kofeinas turi stimuliuojančių savybių, veikdamas smegenų žievę. Tai gali paskatinti geresnę dėmesio koncentraciją, sumažina nuovargio ir nuovargio jausmą, pailgina susikaupimo laiką.

  Preparate esančiame žaliosios arbatos ekstrakte yra labai daug polifenolių, kurie pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu. Jis turi savybę sunaikinti laisvuosius radikalus, kurie pagreitina kūno senėjimo procesą. Dėl to žaliosios arbatos ekstraktas padeda sumažinti ir atitolinti organizmo senėjimo procesus, be to, žaliosios arbatos ekstraktas palaiko imuninę sistemą. Be to, žaliosios arbatos ekstraktas efektyviai palaiko riebalų deginimo procesą, padeda skatinti riebalų ląstelių irimą bei neleidžia joms pakartotinai padidėti.

  Sudedamosios dalys:

  100 g / 9 g (porcija)

  L-glutaminas 11,1 g / 1000 mg

  L-argininas 5,6 g / 500 mg

  Beta-alaninas 3.9g / 350 mg

  L - tirozinas 2.8g / 250 mg

  L - histidinas 2,2 g / 200 mg

  L-Valinas 4,4 g / 400 mg

  L - Lizinas 2,2 g / 200 mg

  L-leucinas 8,8 g / 800 mg

  L-izoleucinas 4,4 g / 400 mg

  L - metioninas 0,9 g / 77,7 mg

  L - treoninas 1,3 g / 116 mg

  L - fenilalaninas 2,0 g / 181 mg

  L- triptofanas 0,3 g / 25,3 mg

  Taurinas 5,6 g / 500 mg

  Kofeinas 1,1 g / 100 mg

  Žaliosios arbatos ekstraktas 1,1 g / 100 mg

  Žalios kavos ekstraktas 0,3 g / 25 mg

  Vitamino C 0,3 g / 24 mg


  Vartojimas: porcija (9 g) miltelių ištirpinkite 300 ml vandens. Išgerkite vieną porciją 15 minučių prieš treniruotę. Ne treniruočių dienomis išgerkite vieną porciją tarp dviejų valgymų.

  Laikyti sausoje patalpoje iki 25 laipsnių C temperatūroje, uždarame inde. Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Produktas negali būti naudojamas kaip įvairios mitybos pakaitalas (pakaitalas). Neviršykite rekomenduojamų porcijų vartoti per dieną. Informacija apie alergiją: Pagaminta glitimo, laktozės, sojos ir kiaušinių baltymus perdirbančioje įstaigoje.