PILVO PRESAS GREIČIAUSIAI - 7 FAKTAI

PILVO PRESAS GREIČIAUSIAI - 7 FAKTAI

Kai paieškoje įvesite „kaip greitai užkačialinti presą“ jums bus pateikta begalė klaidingos informacijos, dažniausiai įvairūs pratimai ir metodikos. O dabar vėl išnešiu jums smegenis ir keliais realios teisybės žodžiais. VAROM

0. PILVO PRESO KUBIKUS TURI KIEKVIENAS, BET PAPRASTAI JIE PASISLĖPĘ PO SLUOKSNIU RIEBALŲ
Kai rašau pradžioje skaičių nulis, turiu mintyse dar kartą pakartoti: preso kubikus turi kiekvienas, net ir nesitreniruojantis žmogus – tik todėl, taip sukurtas musų organizmas ir tokia yra mūsų raumenų sistema. Tačiau tie kubikai gali būti matomi tik turint pakankamai žemą riebalų lygį.
Aišku bendras vaizdas priklauso nuo bendro pilvo preso raumenų išvystymo. Trumpai tariant jei jau senai ir tikrai tinkamai treniruojate pilvo raumenis, presas gali būti matomas ir turint kiek didesni riebalų procentą. O jei ji silpnai treniravote tai tikėtis jį pamatyti galima buti tik pritaikius ekstremalias riebalų deginimo sąlygas.
Na ir bet kuriuo atveju preso matomumas priklausys nuo riebalinio sluoksnio procento jūsų organizme. Todėl pilvo preso kubiku siekimas – tai pirmiausia mitybos rėžimas, o tik antroje vietoje treniruotės.
1. SUSTIPRINTAS PILVO PRESO TRENIRAVIMAS NEDEGINA RIEBALŲ JŪSŲ PILVO SRITYJE IR ANT LIEMENS
Kažkodėl pavasarinės pakalnutės, atbėgusios į salę ir bachuriukai norintys staigiai užsikačialinti, prisirinkę iš interneto stebuklingų programų staigiai deginančias riebalus nuo pilvo, šturmuoja visus treniruoklius skirtus pilvo preso treniravimui.
Kartoju tą patį kiekvieną savaitę jau daugybe metų – riebalų deginimas kažkokioje konkrečioje kūno vietoje NEĮMANOMAS. Neegzistuoja pratimų ir metodikų (išskyrus liposakcijos), kad sudeginti riebalus tik nuo pilvo ar nuo liemens. Šiuo atveju pritūpimai su štanga pilvo presui bus kelis kart efektyvesni, nei atakuoti visus geriausius treniruoklius skirtu pilvo presui.
2. NEEGZISTUOJA „PRESO APAČIOS“ IR „PRESO VIRŠAUS“, TAIP PAT PROFESIONALIŲ TRENERIŲ DUODANČIŲ PRATIMUS PRESO „VIRŠUI IR APAČIAI“
Anatomiškai presas nesidalija į „viršutinį“ ir „apatinį“. Bet koks pratimas veikia per visą raumens ilgį. Yra tik daugiau ar mažiau efektyvesni pratimai, bet nėra pratimų preso „viršui“ ir „apačiai“. Todėl su pagarba ir tolerancija atsižvelkite į trenerius kurie jums pasakos apie preso „viršų“ ir „apačią“.
3. PAKARTOJIMŲ SKAIČIUS NETURI JOKIOS REIKŠMĖS
Esminę reikšmę preso treniravime turi tik laikas kuriame raumuo yra pastovioje įtampoje. Tarkim jei jūs kabate ant skersinio ir kilnojate kojas, pabandykite sunkiausioje vietoje sulaikykite judesį keliom sekundėm ir tada labai lėtai dar daugiau kelti kojas. 10 tokių pakartojimu bus lygus 30 greitų kojų užmetimų (sorry pakėlimų
Orientuokitės į jausmą kuris sukelia raumens „deginimą“. Turite daryti pakartojimus per skausmą iki subjektyvaus atsisakymo. T.Y.iki to momento kai jau pajausite, kad negalite padaryti nė vieno pakartojimo, kad ir už 100 eurų  Yra daug įvairiai teigiančių šaltinių, sakyčiau darykite taip, kad subjektyviai jaustumėte raumenų atsisakymą tarp 15-25 pakartojimų.
4. NEREIKIA KELTI TIESIŲ KOJŲ IR TIESAUS KORPUSO
Maksimalus pilvo preso susitraukimas vyksta riečiant nugarą į riečiantis „į kamuoliuką“ kai smakras priglaustas prie krūtinės. Visi tokie pratimai atrodytu taip, tartum jūs riestumėtės į kamuoliuką.
Visuose kojų kėlimuose reikia truputėli sulenkti kelius ir stengtis kelti ne kojas, o dubenį. Taip bereikalingos apkrovos ateinančios iš kojų pritraukiamųjų raumenų ir maksimaliai apkrausite pilvo presą.
5. UŽ STIPRŲ PRESĄ IR PLOKŠČIĄ PILVĄ ATSAKINGI ĮVAIRŪS RAUMENYS
Už pilvo įtraukimą atsakingi skersiniai raumenys ir juos treniruoti taip pat reikia. Tai puikiai daro toks pratimas kaip „VAKUMAS“.
6. PADIDINTI PILVO PRESO RAUMENIS IR SUMAŽINTI RIEBALUS TUO PAČIU METU – NEĮMANOMA
Kaip bebūtų gaila, bet arba viena, arba kita. Riebalų deginimas vyksta tik esant kalorijų deficitui, raumenų masė tik proficitui, arba dideliam kalorijų pertekliui.
7. PRESO GROŽIS IR KUBIKŲ IŠDĖSTYMAS – GAMTOS DOVANA, NEĮMANOMA PADARYTI PRESO LYGESNIO JEI JIS NE TOKS NUO GIMIMO
Tikiu, kad kažkada jums pavyks pamatyti savo pilvo presą ir tuos gražiuosius kubikus, bet tai ką jūs galite pamatyti gali jus ir nustebinti. Jūsų presas gali atrodyti ne toks jau ir gražus bei simetriškas, kaip pas vaikinus iš žurnalų viršelių. Čia jau kaip pasiseks.
#NOBRAIN #NOGAIN