Now Foods Biotin with Fibersol 2 Powder 113g (113 porcijų)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 15 
  20  Sutaupykite
  113 g
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  NOW
 • Biotinas yra B grupės vitaminas, gerai žinomas dėl savo vaidmens sveikiems plaukams, odai ir nagams palaikyti.* Biotinas taip pat labai svarbus maisto pavertimui chemine energija ir padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, baltymų sintezę ir angliavandenių kiekį. metabolizmas.* NOW® Biotinas su Fibersol®-2 milteliais turi 5000 mcg biotino vienoje porcijoje ir yra patogus būdas papildyti savo mitybą šia svarbia maistine medžiaga.
  *Šių teiginių Maisto ir vaistų administracija neįvertino. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti ar užkirsti kelią kokiai nors ligai.


  Įspėjimai: Tik suaugusiems. Kreipkitės į gydytoją, jei esate nėščia / maitinate krūtimi, vartojate vaistus arba turite sveikatos problemų. Saugoti nuo vaikų.
  Nevalgykite pridėto šviežumo pakelio.

  Pastabos: Atidarius laikyti vėsioje sausoje vietoje. Šiame gaminyje gali atsirasti natūralių spalvų skirtumų. Šis produktas parduodamas pagal svorį, o ne pagal tūrį.
  Nepagaminta iš mielių, kviečių, glitimo, sojos, pieno, kiaušinių, žuvies, vėžiagyvių ar riešutų ingredientų. Pagaminta GMP gamykloje, kurioje apdorojami kiti ingredientai, kuriuose yra šių alergenų.
  Fibersol®-2 yra registruotasis ADM/Matsutani LLC prekės ženklas.

  Kiti ingredientai: nėra

  Rekomenduojamas naudojimas: kasdien sumaišykite 1/2 arbatinio šaukštelio 4–8 uncijose. vandens ar kito gėrimo. Vartoti valgio metu.