Nutriversum FLOW Collagen+ 600g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 35 
  45  Sutaupykite 10 
  600 g
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nutriversum
 • FLOW – Collagen+ yra labai sudėtingas preparatas, kuriame yra labai daug veikliųjų medžiagų. Jame esančių veikliųjų medžiagų kiekiai buvo sukurti taip, kad sudarytų išsamų, sudėtingą ingredientų, stiprinančių vienas kito poveikį, arsenalą.

  Pagrindinė produkto veiklioji medžiaga yra kolagenas , kuris sudaro 75% mūsų odos, tačiau bėgant metams kolageno kiekis mūsų organizme nuolat mažėja, todėl oda gali prarasti stangrumą.

  Produkte taip pat yra hialurono rūgšties – baltymo, kuris XXI amžiuje tapo vienu iš kertinių šiuolaikinės grožio priežiūros akmenų. Iš esmės tai populiarus papildas dėl savo grožio efekto, tačiau reikia nepamiršti, kad be to, organizmas jį dideliais kiekiais naudoja ir sąnarių priežiūrai, todėl pats organizmas jį gamina. Hialurono rūgštis yra baltymas, esantis visame žmogaus jungiamajame audinyje, todėl suprantama, kodėl ji tokia svarbi organizmui medžiaga.

  Vienoje porcijoje veikliųjų medžiagų kompleksą papildėme 1000 mg vitamino C* , kuris palaiko normalią imuninės sistemos veiklą ir prisideda prie kraujagyslių sistemos bei kaulų sveikatos, nes padeda gaminti kolageną.

  *Vitaminas C prisideda prie natūralaus kolageno susidarymo organizme

  Vienoje porcijoje į mišinį taip pat įdėjome 390 mg chondroitino sulfato , kuris kartu su veikliosiomis medžiagomis kolagenu ir hialurono rūgštimi sudaro puikų trio.

  10 000 mg kolageno.
  390 mg chondroitino sulfato.
  50 mg hialurono rūgšties.
  Su vitaminu C ir magniu.
  2 gaivinantys skoniai.

  Kaip vartoti?

  Sumaišykite 22 gramus (2 kaušelius) su 250 ml vandens naudodami purtyklę ir vartokite su paskutiniu dienos valgymu kiekvieną dieną!

  Skoniai: Green Apple, Orange

  Pakuotė: 600 g (27 porcijos)