Nutriversum – WOMEN – COLLAGEN HEAVEN 300 g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 25 
  300 g
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nutriversum
 • HYALURON HEAVEN – daugiau nei hialurono rūgštis!

  Hyaluron Heaven yra labai sudėtingas preparatas, kuriame yra labai daug veikliųjų medžiagų. Jame esančių veikliųjų medžiagų kiekiai buvo sukurti taip, kad sudarytų išsamų, sudėtingą ingredientų arsenalą, kuris sustiprina vienas kito poveikį.

  Produkte yra ne tik labai daug veikliosios medžiagos, kuriai buvo suteiktas jo pavadinimas – hialurono rūgštis, bet, siekdami išsamumo, įdėjome ir kitų grožį palaikančių* veikliųjų medžiagų, tokių kaip vitamino B kompleksas, cinkas, ashwagandha ekstraktas, kolagenas ir vitaminas C!

  * Vitaminas C prisideda prie tinkamo kolageno susidarymo ir taip padeda palaikyti normalią odos būklę ir funkciją.
  Biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę.

  Galiausiai, abu produkto skoniai buvo sustiprinti veikliosiomis medžiagomis, kurios gali būti puikiai įtraukiamos net į kūno formavimo dietą, nes dėl teigiamo poveikio sportininkai juos naudoja jau seniai. Apelsinų skonio produkte yra 1000 mg žaliosios arbatos ekstrakto vienoje porcijoje, o matcha-braškių skonio atveju tiek pat matcha arbatos miltelių prisideda prie specifinio, išskirtinio skonio, laukinės spalvos. produktas ir šviežumas visą dieną dėl jame esančio kofeino*.

  389 mg hialurono rūgšties
  12,5 qg biotino
  1000 mg kolageno
  200 mg ashwagandha ekstrakto
  1000 mg žaliosios arbatos ekstrakto / matcha arbatos ekstrakto

   

  Kam rekomenduojame?

  Tau, ha

  ieškote papildo, kuriame būtų daug hialurono rūgšties,
  nemėgstate tablečių/kapsulių produktų, bet norite palaikyti savo kūną grožį palaikančiomis veikliosiomis medžiagomis,
  jūs ieškote papildo, kuriame būtų populiariausios veikliosios medžiagos grožio palaikymui,
  arba jei tiesiog norite patirti visą teigiamą hialurono rūgšties poveikį!

  Išbandykite patys!

  Kaip jį vartojate?

  10 gramų sumaišykite su 250 ml vandens naudodami purtyklę ir suvartokite bet kuriuo dienos metu. Jei naudojate matcha-braškių skonį, atkreipkite dėmesį į kofeino kiekį! (29 mg vienoje porcijoje)

   

  Matcha-Strawberry:

  Sudėtis: maltodekstrinas, hidrolizuotas kolagenas (iš jautienos), matcha arbatos (camellia sinensis l.) lapų milteliai (su 18% polifenolio ir 2,9% kofeino), magnio druskos su citrinų rūgštimi, l-askorbo rūgštis, maistinė rūgštis (citrinų rūgštis) ), hialurono rūgštis, ashwagandha (withania somnifera) šaknų milteliai, kvapiosios medžiagos, saldikliai (sukralozė, acesulfamas), cinko gliukonatas, braškių vaisių milteliai (0,1%), nikotinamidas, kalcio d-pantotenatas, cianokobalaminas, piridoksino hidrochloridas, tiaminas riboflamosas. , pteroilmonoglutamo rūgštis, d-biotinas.

   

  Orange:

  Sudėtis: maltodekstrinas, hidrolizuotas kolagenas (iš jautienos), žaliosios arbatos (camellia sinensis l.) lapų ekstraktas (standartizuotas iki 40% polifenolio, 20% katechino ir 7% ekg), kvapiosios medžiagos, magnio druskos su citrinų rūgštimi, l-askorbo rūgštis. rūgštis, maistinė rūgštis (citrinų rūgštis), hialurono rūgštis, ashwagandha (withania somnifera) šaknų milteliai, saldikliai (sukralozė, acesulfamas), cinko gliukonatas, apelsinų vaisių milteliai (0,1%), nikotinamidas, kalcio d-pantotenatas, cianokobalaminas, piridoksino hidrochloridas. tiamino hidrochloridas, riboflavinas, pteroilmonoglutamo rūgštis, d-biotinas.