Nutriversum – WOMEN – COLLAGEN HEAVEN 300 g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 28 
  300 g
  Į krepšelį 

  Puikus, malonus SKONIS

  Gamintojas
  Nutriversum
 • Ar žinai kolageną?

  Kolagenas yra labiausiai paplitęs baltymas žmogaus organizme, dėl kurio pastaraisiais metais jis vis labiau populiarėja grožio priežiūros srityje, ypač tarp damų.

  Daugelis žmonių renkasi kolageno miltelius, o ne kapsules, nes kolageno milteliuose yra daugiau veikliųjų medžiagų ir gali būti daugiau veikliųjų medžiagų nei kitose formulėse (kapsulėse, gėrimuose).

  Nutriversum Collagen Heaven kolageno miltelius lengva dozuoti, o dėl puikaus skonio jie motyvuoja reguliariai papildyti kolagenu.

  Skanūs Nutriversum Collagen Heaven kolageno preparatai sukurti taip, kad be didelio veikliųjų medžiagų kiekio ir svarbiausių ingredientų, jų vartojimas būtų patirtis.

  Mums nereikėjo daryti kompromisų tarp skonio ir veikliųjų medžiagų kiekio, todėl „Collagen Heaven“ kolageno gėrimų milteliai tapo produktu, kuris rinkoje išsiskiria dideliu veikliųjų medžiagų kiekiu ir skaniu skoniu.

  Dangiško skonio kolageno milteliai? Taip galima!

  Siūlome jums skanią formulę be nemalonaus poskonio , kuri palengvina kasdienį kolageno suvartojimą ir padeda išlaikyti motyvaciją, taip siekiant sveikatos ar grožio tikslų.

  Puikus hialurono rūgšties, kolageno ir vitamino C* derinys yra sujungtas Nutriversum Collagen Heaven formulėje, kuri turi unikalią sudėtį kolageno kategorijoje. Šis skanus kolageno kompleksas taip pat papildytas hialurono rūgštimi, kuri šiandien yra vienas populiariausių grožio ingredientų tarp moterų.

  Mūsų mišinyje taip pat yra acai uogų ir erškėtuogių ekstraktų , kurie kaip antioksidantai papildo sudėtingą kolageno miltelių formulę. Šie antioksidantai taip pat atlieka svarbų vaidmenį stiprinant imuninę sistemą.

  „Collagen Heaven“ kolageno miltelių pranašumai

  Naudodami jį galite lengvai ir patogiai pristatyti kolageno ir hialurono rūgšties derinį į savo kūną.
  Nutriversum Collagen Heaven kolageno milteliai yra tokie skanūs, kad nuo šiol kolageno vartojimas taps teigiama patirtimi. Šiuo metu yra 14 skonių.
  Jį paprasta vartoti, todėl su jo pagalba nesunkiai pasieksite savo tikslus!
  Gėrimo milteliuose yra 10 000 mg kolageno , 200 mg antioksidantų iš acai uogų ir erškėtuogių ekstrakto bei 125 mg hialurono rūgšties , kurios puikiai papildo vitaminą C.

  * Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu arba po jo. Be to, jis padeda palaikyti normalų kolageno susidarymą ir taip palaikyti normalią kaulų būklę.

  Kaip vartoti?

  Sumaišykite 15 gramų geriamųjų miltelių su 250 ml vandens , naudodami purtyklę, ir vartokite kiekvieną dieną paskutinio dienos valgio metu!

  O jei norite šiek tiek papildomo skonio, įmaišykite jį į mėgstamą vaisių kokteilį!