OMEGA-3 / APIE TAI NIEKAS NEKALBA ir JŪS NEŽINOTE

OMEGA-3 / APIE TAI NIEKAS NEKALBA ir JŪS NEŽINOTE

⁉️Lipidų profiliui pagerinti kokios doziruotės?

 

⁉️Lipidų profiliui pagerinti kokios doziruotės? Turi būti 3-4 kartus daugiau, nei mes vartojame įprastai, ar taip kaip rekomenduoja kažkoks gamintojas ant bonkučių. 10 g Omega 3 ir 5g Lecitino. Savijauta, nuotaika, atsistatymas ir aišku sportinis rezultatas. Bus ryškiai matoma jūsų kūno kokybė. Dauguma įsivaizduoja, kad 1,5-3g Omega 3 per dieną tai viskas ko tau reikia ir užpildysi viskuo organizmą nuo iki. Toks eilinio žmogaus supratimas apie Omega 3.
????‍♂️Tačiau jei kalbėsime apie sportininkus tai pamatysime, kad profesionalūs sportininkai vartoja visai kitaip ir tai visiškai nereiškia, kad jie daro nesąmones, kad organizmui to nereikia čia kaip sakant „pereboras“.
✅Omega 3 maitina jūsų smegenis ir ypač aktyviai tais momentais kai stipriai pamažinate maiste angliavandenių. Kaip sakant cukraus kraujyje sumažėja, pradeda blogėti savijauta ir smegenys pradeda „stabtyti“. Lagina kaip koks senas kompas. ???? Omega 3 padeda normalizuoti daugeli svarbių funkcijų jūsų organizme. Tai ir susikaupimas, psichinis stabilumas, imunitetas, geresnė kraujagyslių būsena.
????O toks ypač svarbus dalykas kaip ląstelių membranų praeinamumo indeksas, apie tai beveik niekas išvis nekalba, o tai ypač svarbu profesionaliems sportininkams. Šis procesas nepaprastai pagerina visų ateinančių į organizmą medžiagų pasisavinimo ir patekimo galimybes ir kokybę.
????Pagerėja visų maistinių medžiagų patekimas į ląsteles. Tuo pačiu pagerėja įvairių toksinių ir katabolinių medžiagų šalinimo procesas iš ląstelės. Jūsų ląstelės tampa sveikesnės ir jūsų progresas, sportinis,nes dabar kalbu apie sportininkus, gali ženkliai pagerėti.
????‍????Sekite savo sveikatą ir tik tada tikėkitės geresnių ir greitesnių sportinių rezultatų.
#NOBRAINNOGAIN #smcsport.lt