Puritans Pride 7-Keto DHEA 100 Mg 30 caps

 • Kraunamos nuotraukos
  Dydis Kaina Kiekis Pirkti
  60 kaps
  Kaina 19 
  30  Sutaupykite 11 
  Į krepšelį 
  30 kaps
  Kaina 15 
  25  Sutaupykite 10 
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Puritans Pride
 • Saugiai skatina termogenezę
  Skatina sveiką kūno svorį
  Palaiko liesą raumenų masę
  Sudėtyje yra ekstraktų, kurie padeda slopinti oksidacinį stresą ląstelių lygiu

  7-Keto® DHEA yra natūralaus DHEA, gausiausio jūsų organizme cirkuliuojančio hormono, metabolito prekės ženklas. Įrodyta, kad 7-Keto® DHEA skatina sveiką termogenezę – ląstelių energijos gamybos šilumos pavidalu procesą. Termogenezė yra tada, kai naudojate ląstelių energiją šilumai gaminti. Patobulinkite savo riebalų deginimo krosnį su 7-Keto® DHEA metabolitu!

  KŪNO IR PROTO JĖGA – DHEA dieta padeda skatinti jėgą ir liesą raumenų masę. Tai taip pat palaiko atmintį, nuotaiką, pažinimą ir bendrą smegenų sveikatą.

  IŠSAUGOKITE HORMONŲ SUbalansavimą – DHEA yra gausiausiai organizme cirkuliuojantis hormonas, tačiau laikui bėgant jo kiekis pradeda mažėti. Papildai palaiko sveiką imuninę funkciją, širdies ir kraujagyslių sveikatą bei seksualinę funkciją.

  1 Softgel kapsulėje - DHEA (Dehydroeplandrosterone) 100 mg.

  Išgerkite vieną (1) kapsulę pabudus ir vieną (1) kapsulę prieš vidurdienį, geriausia nevalgius arba kaip rekomendavo sveikatos priežiūros specialistas.

  VARTOJIMAS (1 porcija = 1 Softgel  kapsulė) Išgerkite vieną (1) kapsulę pabudus, geriausia nevalgius arba kaip rekomendavo sveikatos priežiūros specialistas.