Puritan's Pride L-Arginine L-Ornithine L-Lysine 60 tabs

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 10 
  60 tab
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Puritans Pride
 • Visos trys aminorūgštys yra tikras „pirmosios pagalbos rinkinys“ kiekvienam kultūristui ir sporto salės nariui. Tačiau trys aminorūgštys veikia kartu dar geriau. Tai sinergetinė „bomba“, kuri treniruotės metu suteiks neįtikėtiną galią, energiją ir jėgą. Tai padidins augimo hormono lygį, užtikrins anabolizmą ir leis jums niekada geriau jaustis treniruotės metu.

  Padidina anabolizmą ir pagreitina regeneraciją po treniruotės
  Natūraliai padidina augimo hormono sintezę
  Trijų medžiagų sinerginis veikimas
  Gali padėti padidinti jėgą ir ištvermę
  Palaiko lipolizės procesą, ty riebalų deginimą
  Miego kokybę gerinantis produktas

  L-argininas L-ornitinas L-lizinas Aprašymas Tri-amino papildas, be cukraus ir krakmolo. Keturiose (4) Tri-Amino Supplement tabletėse yra: L-arginino hidrochlorido (1447 mg), L-ornitino hidrochlorido (900 mg) ir L-lizino hidrochlorido (1200 mg).

  Vartojimas: Suaugusiems gerkite keturias (4) kapsules vieną kartą per dieną, tuščiu skrandžiu prieš miegą arba valandą prieš treniruotę.

  Kiti ingredientai: augalinė celiuliozė, dikalcio fosfatas. Sudėtyje yra <2 %: natūralios palmių lapų glazūros, silicio dioksido, augalinio magnio stearato.

  ĮSPĖJIMAS: Jei esate nėščia, maitinate krūtimi, vartojate vaistus ar turite kokių nors sveikatos sutrikimų, prieš naudodami pasitarkite su gydytoju. Nutraukite vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei atsiranda kokių nors nepageidaujamų reakcijų. Saugoti nuo vaikų. Laikyti kambario temperatūroje. Nenaudokite, jei sandariklis po dangteliu pažeistas arba jo nėra. Padengtas, kad būtų lengviau nuryti

  Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar saldiklių, be konservantų, be cukraus, be krakmolo, be pieno, be laktozės, be sojos, be glitimo, be kviečių, be mielių, be žuvies, be natrio.