Puritan’s Pride Niacin 500mg 100 tablets

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 14 
  100 tab
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Puritans Pride
 • Niacinas kaip niacinamidas taip pat žinomas kaip vitaminas B-3 ir yra B grupės vitaminų dalis. B grupės vitaminai yra sudaryti iš kelių būtinų maistinių medžiagų, kurios maitina retkarčiais patiriamą stresą kasdieniame gyvenime.* Kiekviena B vitaminų komplekso maistinė medžiaga atlieka unikalų vaidmenį palaikant tinkamą medžiagų apykaitos funkcionavimą ir yra būtina gerai savijautai.*

  Niacinas palaiko angliavandenių ir baltymų apykaitą, kai jis organizme paverčiamas NAD.* NAD veikia kartu su fermentais, kad padėtų maistą paversti ląstelių energija.* Tai yra kofermento, reikalingo angliavandenių ir baltymų apykaitai, dalis. Niacinas palaiko ląstelių energiją.* Niacinas palaiko sveikatą.* Taip pat padeda palaikyti sveiką odą.*

  Rekomenduojama niacinamido 500 mg dozė: gerti po vieną tabletę per dieną, geriausia valgio metu.

  Niacinamidas yra vitamino B komplekso faktorius. Be cukraus, krakmolo ir konservantų.


  Maistingumo faktai
  Porcijos dydis 1 tabletė
  Kiekis vienai porcijai % Kasdieninė vertė
  Niacinas (kaip niacinamidas) 500 mg 3,125 %

  Vartojimas: Suaugusiems gerti po vieną (1) tabletę per dieną, geriausia valgio metu.

  Kiti ingredientai: augalinė celiuliozė, dikalcio fosfatas, augalinė stearino rūgštis. Sudėtyje yra <2 %: silicio dioksido, augalinio magnio stearato.

  ĮSPĖJIMAS: Jei esate nėščia, maitinate krūtimi, vartojate vaistus ar turite kokių nors sveikatos sutrikimų, prieš naudodami pasitarkite su gydytoju. Nutraukite vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei atsiranda kokių nors nepageidaujamų reakcijų. Saugoti nuo vaikų. Laikyti kambario temperatūroje. Nenaudokite, jei sandariklis po dangteliu pažeistas arba jo nėra.

  Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar saldiklių, be konservantų, be cukraus, be krakmolo, be pieno, be laktozės, be sojos, be glitimo, be kviečių, be mielių, be žuvies, be natrio.