RAW EAA – 315g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 34 
  315 g
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  RAW
 • Kai treniruojatės turėdami tikslą, treniruotės pabaigoje negalite palikti nė vieno akmens. Sėkmingos treniruotės varomoji jėga yra raumenų ląstelių maitinimas, todėl mūsų EAA ir yra čia. EAA milteliuose iš RAW Nutrition yra visas nepakeičiamų aminorūgščių spektras su padidinta svarbaus L-leucino doze.

  Maistinės vertės ir ingredientai

  Sudėtis porcijoje %(NRV*)
  Chloridai (iš natrio chlorido) 288 mg 12 %
  Fosforas (iš dinatrio fosfato) 126 mg 10 %
  Natris (iš natrio chlorido) 192 mg 8 %
  L-leucinas 3g **
  L-izoleucinas 1g **
  L-valinas 1g **
  L-fenilalaninas 1g **
  L-lizinas 1g **
  L-treoninas 1g **
  L-metioninas 500 mg **
  L-histidinas 300 mg **
  L-triptofanas 300 mg **

  Sudėtis: Natūralūs ir dirbtiniai kvapikliai, citrinų rūgštis, silicio dioksidas, sukralozė, maltodekstrinas, obuolių rūgštis, kalio acesulfamas, natrio chloridas

  *Procentai rekomenduojamos paros normos pagal Reglamentą (ES) Nr.1196/2011.

  **Maistinių medžiagų pamatinių verčių (NRV) nėra.

  Vartojimo rekomendacija

  Suvartokite vieną porciją kasdien treniruotės metu arba po jos.

  Pastabos

  Sudėtis: 315g

  Tik būtiniausi dalykai.

  Jei treniruojatės turėdami aiškų tikslą, treniruotės pabaigoje turėtumėte negailėti jėgų. Jūsų raumenų ląstelių maitinimas yra sėkmingos treniruotės varomoji jėga, todėl mūsų EAA atsiranda. Treniruotės metu mūsų aminorūgštys kovoja su nuovargiu, todėl galite tęsti treniruotę ilgiau ir sunkiau. Šios nepakeičiamos aminorūgštys taip pat skatina atsigavimo procesą, kad padėtų jums atsigauti.

  EAA PRIVALUMAI – ESMINIOSIOS AMINORŪGŠTIS

  Jūsų dienos dozė.

  Jūsų organizmui reikia 20 skirtingų aminorūgščių, kad augtų ir tinkamai veiktų. Nors visos 20 amino rūgščių yra svarbios jūsų sveikatai, tik devynios aminorūgštys priskiriamos nepakeičiamoms. To priežastis? Jūsų organizmas negali jų pasigaminti pats, todėl jų reikia gauti su visaverčiu maistu ar papildais. Devynios nepakeičiamos aminorūgštys yra histidinas, izoleucinas, leucinas, lizinas, metioninas, fenilalaninas, treoninas, triptofanas ir valinas. Mūsų EAA suteikia visų devynių šių aminorūgščių dozę, kad užpildytų šią spragą ir užtikrintų maksimalų atsigavimą bei ištvermę.

  Izoleucinas

  Izoleucinas – viena iš šakotosios grandinės aminorūgščių, kuri yra labai svarbi fiziologinėms viso organizmo funkcijoms, tokioms kaip augimas, imuninė funkcija, baltymų apykaita, riebalų rūgščių metabolizmas ir gliukozės pernešimas.

  Valinas

  Valinas – viena iš trijų šakotos grandinės aminorūgščių, kuri suteikia energijos, didina ištvermę ir padeda atsistatyti bei atstatyti raumenų audinius.

  Leucinas

  Leucinas – aminorūgštis, kuri aktyvina baltymų sintezę, kad atkurtų skeleto raumenų audinį. Neapdorotoje, nepakeičiamoje aminorūgštyje yra 3 g leucino vienoje porcijoje, siekiant maksimaliai padidinti baltymų sintezę ir sukurti liesą, tankų raumenų audinį.

  Fenilalaninas

  Fenilalaninas – aminorūgštis, žinoma kaip baltymų „statybinis blokas“.

  Lizinas

  Lizinas – dar viena „statybinė medžiaga“ aminorūgštis, kuri palaiko tinkamą augimą ir atlieka esminį vaidmenį gaminant karnitiną – maistinę medžiagą, atsakingą už riebalų rūgščių pavertimą energija.

  L-treoninas

  Treoninas – dar viena „statybinė medžiaga“ aminorūgštis, kuri palaiko svarbių baltymų gamybą organizme.