S.A.W.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 22 
  200 g Išparduota. Susisiekite

  Koncentruota prieštreniruotinė formulė

  Gamintojas
  TREC Nutrition
 • S.A.W. - tai idealiai sukoncentruota formulė, skirta profesionalams prieš treniruotę. Produktas turi labai stiprų anabolinį poveikį, todėl gali drastiškai didinti treniruojamųjų raumenų darbingumą. S.A.W. suaktyvina visų medžiagų cirkuliaciją raumenyse, tuo pačiu sužadindamas didelį stimulą jų augimui. Unikalus Beta Alanino ir aktyviųjų neurotransmiserių kompleksas gali ženkliai pagerinti ištvermę ir koncentraciją. Taip padidėja organizmo energinės savybės. Produktas gali jus apsaugoti nuo ankstyvo pervargimo ir per greito pieno rūgšties išsiskyrimo. Šie faktoriai neįtakos jūsų stiprios ir kokybiškos treniruotės. S.A.W. pagerina jėgos ir raumenų masės augimą, taip pat pagerina ištvermę sunkių ir ilgų treniruočių metu.
  Super Pump Vasodilators
  Tai unikalus ir stipriai veikiantis azoto oksido priedų kompleksas. Jų veiksmingumas jau seniai įrodytas moksliškai. Reikalingi Alfa-ketogliuterato ir L-arginino malato subalansuoti kiekiai, sujungti su citrulino malatu, duoda organizme greitą NO sintezę. Tam, kad galima būtų išnaudoti šių komponentų veiksmingumą maksimaliai, į šį derinį įeina ViNitrox - patentuotas obuolių ir vynuogių ekstraktas.
  Jo sudėtyje yra natūralūs augaliniai polifenoliai, aktyvuojantys enzimą, kuris atsako už azoto oksido gamybą organizme, dėka to, jo gamyba tik padidėja, atsiranda daugiau NO ir kur kas ilgiau išlieka jo aktyvumas. Jo veiksmingumą pajausite dar prieš treniruotę, o jos metu poveikis išlieka ilgesnis nei kitų, panašaus poveikio, produktų. Visos treniruotės metu, raumenyse išlieka didesnė kraujo apytaka ir jaučiamas didesnis darbingumas.
  Anabolic Energy Maximizer
  Tai specialus komponentų derinys, kuris palaiko energiją sunkių ir ilgų treniruočių metu. Didesnis Beta-Alanino kiekis apsaugo raumenis nuo išankstinio pervargimo ir ryškiai sumažina pieno rūgščių išsiskyrimo lygį, o iš jo atsirandantis karnozinas, veikia kaip natūralus buferis, kuris padeda ląstelėse išlaikyti metabolinius procesus, tam, kad užtikrinti jų darbingumą. Ši energetinė matrica palaiko gerą neurostimuliatorių aktyvumą, o veikliosios medžiagos reguliuoja nervinę įtampą ir pagerina koncentraciją, kas leidžia smegenims geriau kontroliuoti raumenų darbą. Taurinas ir L-Tirozinas - tai neurotransmiserių prekursoriai, kurie akytvuoja nervinius impulsus ir atitolina nuovaragio užgimimą. Kofeinas didina metabolizmą ir aktyvuoja centrinės nervų sistemos veiklą. Tai stimuliuoja organizmą aktyvesniam darbui ir papildomai priduoda energijos, o Naringino dėka, šis pojūtis išlieka ilgiau.
  Workout Creatine Surge
  Sunkių treniruočių metu, raumenų ląstelėse, atsiranda griaunantis ir augantis metabolizmo apykaitos procesas. Tam, kad raumenys būtų aktyvūs ilgą laiką ir neprarastų energijos, reikalingi dideli ATP (Adenozitrifosfato) kiekiai. O kad užtikrinti tokį didelį ir nepertraukiamą "degalų" padavimą į raumenų ląsteles - tiesiog būtinas kreatinas. S.A.W. sudėtyje yra sinerginė kreatinų formulė - monohidratas, malatas ir etilo esteris. Sujungus šias tris skirtingas formas, iškart optimizuojamas jų pernešimas ir pasisavinimas. Raumenys labiau prisotinami kreatinu, o ATP atsargos yra greičiau atstatomos, kas tiesiogiai padeda didinti treniruočių apkrovų lygį.

  MAISTO PRODUKTAS SPORTUOJANTIEMS

  MILTELIAI (su saldikliais) Sudėtyje yra kofeino (100mg/5g). Netinka nėščioms moterims ir vaikams.

  Grynasis kiekis: 200 g. / 40 porc.

  Rekomenduojama paros norma: 3 kauš (15 g).

  Sudedamosios dalys: SUPER Pump Vasodilator mišinys: arginino alfaketogluteratas (AAKG), L-arginino malatas, citrulino malatas, ViNitrox: vynuogių (Vitis vinifera) ir obuolių (Malus pumila) ekstraktai; AGGRESSIVE Energy Maximizer mišinys: beta alaninas, L-tirozinas, taurinas, bevandenis kofeinas, greipfruto ekstraktas (Citrus paradisi, 98% naringenino); WORKOUT Creatine Surge mišinys: kreatino monohidratas, trikreatino malatas, kreatino etilo esteris; kvapiosios medžiagos; rūgštingumą reguliuojančios medžiagos - obuolių rūgštis, citrinų rūgštis; lipnumą reguliuojanti medžiaga - silicio dioksidas; saldiklis - sukralozė.
  100 g. 1 kauš.
  Energinė vertė 0kJ/0kcal 0kJ/0kcal
  Riebalai 0 g 0 g
  Iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 0 g 0 g
  Angliavandeniai 0 g 0 g
  Iš jų cukrų 0 g 0 g
  Baltymai 0 g 0 g
  Druska 0 g 0 g
  100 g. 1 kauš.
  SUPER Pump Vasodilator mišinys 41,6 g 2080 mg
  Arginino AKG, arginno malatas 34,6 g 1730 mg
  Iš jų L-arginino 24 g 1200 mg
  Citrulino malatas 5 g 250 mg
  Iš jo L-citrulino 2,8 g 140 mg
  VinitroxTM mišinys 2 g 100 mg
  AGGRESSIVE Energy Maximizer mišinys 29,02 g 1451 mg
  Beta alaninas 20 g 1000 mg
  L-tirozinas 5 g 250 mg
  Taurinas 2 g 100 mg
  Bevandenis kofeinas 2 g 100 mg
  Greipfrutų ekstraktas 0,02 g 1 mg
  Iš jo naringenino 0,019 g 0,98 mg
  WORKOUT Creatine Surge mišinys 25 g 1250 mg
  Kreatino mišinys 25 g 1250 mg
  Iš jo kreatino 22 g 1100 mg

  Rekomenduojamas vartojimas: Vartojimas: viena porcija 5 g (1 kaušelis) išmaišomas su 100-200 ml vandens. Priklausomai nuo reikiamo energijos ir intensyvumo kiekio galite vartoti 5-15 g (1-3 kaušeliai). Produktą vartokite 30 min. iki treniruotės.

  Įspėjimai: Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

  Laikymas: laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.