TRIBOOSTER

 • Kraunamos nuotraukos
  Dydis Kaina Kiekis Pirkti
  120 tab
  Kaina 25 
  Išparduota. Susisiekite
  60 tab
  Kaina 15 
  Išparduota. Susisiekite
  Gamintojas
  BiotechUSA
 • TRIBOOSTER - maisto papildas tabletėmis

  Tribooster yra kliniškai išbandytas testosterono skatintojas. Tai nėra steroidas. Nėra naudojamų draudžiamų medžiagų. Tribooster naudojimas yra visiškai saugus, gautas iš Tribulus terrestris augalo.

  Daugiau informacijos apie produktą galite rasti gamintojo puslapyje:

  http://en.biotechusa.com/products/tst-boosters/tribooster/

  Grynasis kiekis: 126g - 60 tablečių (60 porcijų).

  Maistinė vertė    1 tabletė

  Tribulus Terrestris ekstraktas  2000 mg*

  *Referencinė maistinė vertė nenustatyta

  Sudedamosios dalys: Saponino, kuriame yra 95,2% „Tribulus terrestris“ ekstrakto, užpildai (mikrokristalinė celiuliozė, kalcio fosfatas), lipnumą mažinančios medžiagos (silicio dioksidas, riebalų rūgščių magnio druskos), dengimo medžiaga (glaistymo medžiagos (hidroksipropilmetilceliuliozė, hidroksipropilceliuliozė), modifikuotas krakmolas, triglicerido vidutinės grandinės, nekepiančioji medžiaga (talkas), izopropanolis, stabilizatorius (polietilenglikolis)).

  Dėmesio! Pagaminta naudojant įrenginį, kuris apdoroja pieno, kiaušinių, sojos, riešutų produktus, žuvį ir vėžiagyvius, gali būti jų pėdsakų.

  Vartojimas: po 1 tabletę per dieną, gausiai užgeriant vandeniu.

  Įspėjimai! Neviršyti rekomenduojamos paros normos! Svarbu sveika ir subalansuota mityba. Jei esate nėščia, planuojate pastoti ar maitinate krūtimi, prieš vartodami šį produktą pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu. Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.

  Prieš pradedant vartoti, rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

  Gamintojas: BioTech USA Kft. 1033 Budapest, Kiscsikós köz 11., Hungary

  Kilmės šalis: Vengrija