Vitamin K-2 (MenaQ7) 50 mcg - 60-120 kaps

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 10 
  60 kaps
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Puritans Pride
 • Vitaminas K-2 (MenaQ7) 50 mcg Aprašymas

  Atlieka svarbų vaidmenį palaikant kaulų sveikatą ir stiprumą.*

  Pasižymi MenaQ7 – natūralia, biologiškai aktyvia vitamino K forma

  Lengvai praryjami minkšti geliai

  Vitaminas K-2, dar žinomas kaip menachinonas, palaiko normalų kraujo krešėjimą ir aktyvina fermentus, atsakingus už kaulų formavimąsi.* Šis K-2 papildas yra prekės ženklu pažymėta vitamino K atmaina, vadinama MenaQ7 – natūrali vitamino K forma, kuri yra biologiškai aktyvi.* Vitaminas K-2 yra svarbus kaulų sveikatai, tačiau jo nėra lengvai randama maiste.

  Maistinės meždiagos:
  Porcijos dydis 1 Softgel
  Sumos už porciją % dienos vertės

  Vitaminas K-2

  (kaip MenaQ7™ Menachinone) 50 mcg 42%
  Vartojimas: Suaugusiems gerti vieną (1) minkštą gelį per dieną, geriausia valgio metu.

  Kiti ingredientai: saulėgrąžų sėklų aliejus, želatina, augalinis glicerinas. Sudėtyje yra <2% natūralios karamelės spalvos, titano dioksido spalvos.

  ĮSPĖJIMAS: Jei esate nėščia, maitinate krūtimi, vartojate vaistus ar turite kokių nors sveikatos sutrikimų, prieš naudodami pasitarkite su gydytoju. Nutraukite vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei atsiranda kokių nors nepageidaujamų reakcijų. SAUGOTI NUO VAIKŲ. LAIKYTI SAUSIOJE VIETOJE IR VENGTI PERKALTIES. ATSPARUS KLAUSIMUI: NENAUDOKITE, JEI ANT DARBINYS PO dangteliu SUDAŽUS ARBA TĖKRA

  Be dirbtinio skonio ar saldiklių, be konservantų, be cukraus, be krakmolo, be pieno, be laktozės, be glitimo, be kviečių, be mielių, be žuvies. Be natrio.