Volcano TESTOSTERONE AMPLIFIER 150 kaps

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 29 
  150 kaps Išparduota. Susisiekite
  Gamintojas
  7 NUTRITION
 • 7Mityba VOLCANO buvo sukurta siekiant paskatinti natūralaus testosterono gamybą iš visų įmanomų pusių, radikaliausiai įtraukiant vyriškų hormonų receptorius. Kūnas bus priverstas gaminti daugiau testosterono greitu greičiu. Tai suteiks jums tokių privalumų kaip:

  galingas gyvybingumo padidėjimas
  jūsų libido sprogimas iki tokio lygio, kokio neturėjote naudodami natūralius papildus
  raumenų ląstelių anabolizmas, sauso svorio padidėjimas
  greitesnis riebalų deginimas
  daug didesnis energijos lygis viso produkto naudojimo metu ir daugiau nei 2 savaites po vartojimo nutraukimo
  po treniruotės atsinaujinimo pagreitis
  jėgos ir jėgos ištvermės padidėjimas

  7Mityba VOLCANO

  Ingridientai:

  Vaistinės ožragės ekstraktas (Trigonella foeunum graecum, ožragė).

  Jame yra steroidinių saponinų, kurie yra steroidinių hormonų, turinčių stiprų anabolinį poveikį, sintezės pirmtakai. Jis stimuliuoja insulino išsiskyrimą, tuo pačiu aktyvindamas baltymų sintezę. Padidina azoto sulaikymą ir glikogeno sintezę raumenų ląstelėse.

  Tribulus terrestris ekstraktas (85% saponinų) – Tribulus Terrestris.

  Jame yra steroidinių saponinų, polifenolių, indolių ir triterpeno saponinų. Steroidų saponinai turi panašių savybių kaip žmogaus androgenai. Tribulus Terrestris padidina laisvo natūralaus testosterono kiekį iki 40%. Polifenoliai ir indoliai turi antiestrogeninių savybių (jie sumažina nepageidaujamų estrogenų, blokuojančių testosterono sekreciją, lygį).

  Epimedžio lapų ekstraktas (raginė ožkų piktžolė).

  Augalas, dažniausiai randamas Kinijoje, jis buvo naudojamas kaip afrodiziakas šimtmečius. Jame yra ikarino, kuris stimuliuoja kraujotaką ir tiesiogiai veikia erekciją ir libido. Tai padidina azoto oksido sintezę, sustiprina geresnės kraujotakos poveikį. Be to, jis turi antioksidacinį poveikį ir veikia koncentraciją bei atmintį.

  Miltelių pavidalo MACA šaknis.

  MACA yra valgomoji augalo šaknis, auganti Andų viršūnėse Peru, 3800–4500 metrų aukštyje. Jis turi begalę teigiamų savybių žmogaus organizmui, o mums svarbiausios yra gebėjimas normalizuoti endokrininės sistemos funkcijas. MACA šaknų papildai veikia libido, potenciją, vaisingumą ir natūralaus testosterono gamybą. Veikdamas imunostimuliuodamas, jis tiesiogiai sustiprina kitų VOLCANO naudojamų ingredientų veikimą.

  Muira Pujama ekstraktas.

  Palyginti su wi ar cialis, jis turi stimuliuojantį ir stimuliuojantį poveikį. Sistemingai ilgam padidina libido. Pratęsia seksualinius pojūčius kelioms valandoms, sustiprindamas erekcijos jausmą. Tai pagerina endokrininės sistemos funkcijas, dar labiau įtraukiant organizmą į natūralaus testosterono gamybą.

  Papildomai naudojami ištraukos iš:

  – Gailioji dilgėlė,

  – paprastoji avižėlė (Avena Sativa)

  – „Saw Palmetto“ („Saw Palmetto“)

  pagerinti vyrų endokrininės sistemos veikimą, darant įtaką lytiniam potraukiui, energijai ir gyvybingumui.

  Piperinas.

  Juodųjų pipirų piperino alacloidas. Tai skatina norepinefrino ir adrenalino sekreciją. Netiesiogiai padidina raumenų struktūrinių baltymų sintezę.

  Ženšenis.

  Jis veikia centrinę nervų sistemą, stimuliuodamas GABA receptorius smegenyse. Jis turi imunostimuliuojantį poveikį, panašų į MACA šaknį. Tai padidina likusių ingredientų veikimą ir sustiprina jų veikimą.

  ZMA (cinkas, magnis, vitaminas B6).

  VOLCANO taip pat gausite trijų ingredientų rinkinį, kuris sudaro natūralią nesteroidinę anabolinę-antioksidacinę formulę. ZMA padidina testosterono kiekį, padidina IGF-1 ir leptino kiekį. Daugiau energijos, didesnis efektyvumas, masė ir jėga yra didžiausi šio derinio naudojimo privalumai. Be to, jis mažina baltymų katabolizmą, turi regeneruojantį ir antioksidacinį poveikį.

  Pirkdami „7Nutrition VOLCANO“, gausite pilniausią formulę, kuri veikia natūralų testosteroną ir endokrininę sistemą. Formulė, sudaryta iš ingredientų, kurie sinergiškai sustiprins jų poveikį ir sukels testosterono ugnikalnį!

  Dozavimas:

  Vartokite 5 kapsules du kartus per dieną, po pusryčių ir prieš miegą, gerdami daug vandens.

  Informacija apie maistingumą:
  VEIKLOS SUDĖTIS: 5 dangteliai
  FENUGREEKO IŠTRAUKA 800,00 mg
  TRIBULIO TERRESTRIO EKSTRAKTAS (85% SAPONINO) 800,00 mg
  EPIMEDIUMO LAPŲ EKSTRAKTAS 400,00 mg
  MACA ŠAKNIŲ MILTELIAI 275,00 mg
  Ištraukite MUIR PUJAMA 225,00 mg
  DIRBINIŲ Ištrauka 150,00 mg
  Avižų ekstraktas 150,00 mg
  PJŪKO PALMETTO Ištrauka 100,00 mg
  DŽINSENGO EKSTRAKTAS 25,00 mg
  PIPERINAS 10,00 mg
  MAGNISIUMAS 150,00 mg
  CINKAS 10,00 mg
  B6 VITAMINAS 5,00 mg