ZM-Complex 90caps

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 18 
  90 kaps Išparduota. Susisiekite
  Gamintojas
  Gaspati Nutrition
 • ZM-COMPLEX veikliosios medžiagos:

  Gerina atsistatymą†
  Giliną miegą†
  Padiną raumenų masę†

  Viena iš labiausiai patikrintų ir patikrintų papildų formulių dabar yra „Gaspari Nutrition®“! Dėka galingų vitaminų ir mineralų, tokių kaip cinkas, magnis ir vitaminas B6, „ZM-COMPLEX“ pasirodė esąs svarbiausias miego ir atsigavimo būdas daugiau nei du dešimtmečius. Sportininkai gali išeikvoti šių junginių kiekį daug greičiau nei vidutinis žmogus, dėl to gali sumažėti raumenų baltymų sintezė ir miego kokybė. Naudodami „Gaspari Nutrition® ZM-COMPLEX“, jūs garantuojate, kad turite optimalų vitaminų ir mineralų kiekį, kad būtumėte geriausi kiekvieną dieną. †

  Dienos dozė: 3 kapsulės

  Magnio  450 mg / 113%
  Cinko  30 mg / 200%
  Vitaminas B6 10.5 mg 525% RPN

  SIŪLOMAS NAUDOJIMAS: Kaip maisto papildą, vartokite 3 kapsules kasdien tuščiu skrandžiu prieš valgį arba prieš miegą arba kaip nurodė gydytojas. Primename, kad vartojamus papildus ir vaistus aptarkite su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais.

  ĮSPĖJIMAS: ŠĮ PRODUKTĄ TIK TURĖTŲ VARTOTI SVEIKI ASMENYS PER 18 METŲ. Jei esate nėščia, slaugote, vartojate kokių nors vaistų arba turite kokių nors sveikatos sutrikimų, prieš vartodami pasitarkite su gydytoju. Nutraukite vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pasireiškia bet kokia nepageidaujama reakcija.

  Laikykite vaikus neprieinamoje vietoje .

  LAIKYKITE ŠALToje, sausoje vietoje.