ZMB+GMC 90 kaps

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 17 
  20  Sutaupykite
  90 kaps
  Į krepšelį 

  ZMA+GABA+Melatoninas

  Gamintojas
  7 NUTRITION
 • Nakties regeneracijos papildas.

  3 kapsulės, prieš miegą, padeda:

  Vyrams padidinti savo testosterono gamybą dėl cinko, magnio ir vitamino B6 derinio, kurio trūkstant
  Padidinti augimo hormono gamybą
  Ingredientų sinergijos dėka pasiekti labai gilų ir ilgalaikį miegą : GABA + Melatoninas
  padidinti GLUTACIJOS lygį – stipriausią apsauginę medžiagą mūsų organizme dėl cisteino ir vitamino E
  išskirtinis nakties papildas , apimantis išsamią 7 ingredientų formulę.

  Cinkas, magnis, B6 (ZMA)

  Didelės koncentracijos magnio citrato, magnio oksido, cinko citrato ir vitamino B6 derinys daro mūsų patentuotą ZMB formulę optimaliausia organizmui. Padidinus savo testosterono gamybą naktį iki 40%, o augimo hormono iki 20%, bus atsakinga už raumenų masės didinimą, kūno riebalų mažinimą ir treniruočių efekto gerinimą.

  GABA

  Jis susidaro dekarboksilinant glutamo rūgštį. GABA rūgštis daro didžiausią įtaką miegui ir kūno atsinaujinimui miego metu. Tai padeda atpalaiduoti kūną ir padidina natūralaus augimo hormono kiekį. GABA rūgšties dėka miegas yra gilesnis, smegenys labiau atsinaujina, o visas kūnas yra daug atsipalaidavęs ir pasirengęs veikti gerai išsimiegojęs. Be to, jis stabilizuoja kraujospūdį ir sumažina mėšlungio riziką.

  Melatoninas

  Žinomas kaip „miego hormonas“, jis daugiausia gaminamas naktį. Po brendimo žmogaus organizmas natūraliai gamina sumažintą melatonino kiekį, todėl prieš miegą išgerkite šio hormono papildų. Melatoninas reguliuoja biologinį ritmą, sunkina miegą, mažina kraujospūdį ir dėl to pajusime geresnę regeneraciją. Jis veikia sinergiškai su GABA rūgštimi. Papildomas melatonino privalumas yra veiksmingumas pašalinant laisvuosius radikalus. Tai galingas antioksidantas, apsaugantis organizmą nuo daugelio ligų.

  N-acetil-L-cisteinas (NAC)

  Cisteino sieros amino rūgštis. Cisteinas yra struktūrinių baltymų dalis. Jis pasižymi labai stipriomis antioksidacinėmis savybėmis. Tai valo organizmą nuo toksinų ir laisvųjų radikalų. Dalyvauja glutationo sintezėje. Galingiausias žmogaus kūno antioksidantas. Glutationas atstato raumenų baltymus. Jis turi anabolinių ir antioksidacinių savybių. Cisteinas ypač naudingas žmonėms, kurie intensyviai treniruojasi ir patiria stresą.

  Vitaminas E

  Įtakoja fiziologinius procesus. Jis palaiko apsaugą nuo laisvųjų radikalų, puikiai papildydamas stiprų antioksidantą – cisteiną. Tai teigiamai veikia nervų sistemą ir seksualinę veiklą. Tai labai gerai žmonėms, kurie dažnai naudojasi kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais ir kitais elektromagnetinius laukus skleidžiančiais įrenginiais. Vitaminas E sukuria natūralų apsauginį barjerą mūsų ląstelėms.

  7 iš vertingiausių ingredientų, kurie sukuria nepakeičiamą naktinio jūsų kūno atsinaujinimo rinkinį. Išsamiausias vienos nakties produktas, kurį galima įsigyti Lenkijos rinkoje.

   

  Dozavimas:

  Prieš miegą suvartokite 3 kapsules užgerdami dideliu kiekiu vandens. Neviršykite rekomenduojamos dienos normos. Maisto papildas negali būti naudojamas kaip įvairios dietos pakaitalas (pakaitalas).

  Mėgaukitės giliu, stipriu miegu, padidinkite testosterono kiekį ir apsaugokite savo kūną. Paruoškite kūną dar vienai aktyviai dienai.

   

  Ingridientai:

  Dienos dozė: 3 kapsulės

  Magnio citratas ir magnio oksidas 1008 mg
  įskaitant magnį 503 mg 134% RPN
  GABA 750 mg
  N-acetil-L-cisteinas 150 mg
  Cinko citratas 32 mg
  įskaitant cinką 10 mg 100% RPN
  Vitaminas E 39 mg 325% RPN
  Vitaminas B6 10 mg 714% RPN
  Melatoninas 990 mcg

  * RPN = pamatinė suvartojimo vertė suaugusiajam