L-CARNITINE 90 Kaps / 1000mg

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 20 
  90 kaps
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  IHS Technology
 • L-karnitinas - tai natūrali, į B grupės vitaminus panaši veiklioji medžiaga, kuri yra svarbi energijos gamybos procese ir riebalų metabolizme. Tai aminorūgščių junginys, reikalingas raumenims, širdžiai, kepenims, inkstams, galvos smegenims, imuninei sistemai.

  L-karnitinas yra sintetinamas žmogaus organizme (kepenyse ir inkstuose), tačiau dėl įvairių priežasčių jo pasigaminama nepakankamai, pvz. augančiame organizme, vegetarams ar nepakankamai besimaitinantiems, daug sportuojantiems ar intensyviai dirbantiems žmonėms. Taip pat L-karnitino daugiau reikia esant stresui, ilgalaikei įtampai, vartojant daug riebalų. O kad raumenys išlaikytų tonusą, tai L-karnitino turi gauti pastoviai. Taip pat L-karnitinas yra svarbi maistinė medžiaga, kuri gali padėti aprūpinti energija dirbančius raumenis, o taip pat susilpninti laisvųjų radikalų susidarymą.

  Pagrindinė L-karnitino metabolizmo funkcija yra riebalų pernešimas į ląstelių mitochondrijas, kur jie panaudojami energijai gaminti, tokiu būdu neleidžiama jiems kauptis.

  L-karnitinas – tai populiariausias ir išties veiksmingas maisto papildas, pradedant laikytis riebalų mažinimo programos ir dietos, bei norint paaktyvinti smegenų veiklą.

  MAISTO PAPILDAS, KAPSULĖS

  90 KAPSULIŲ / 45 porcijų

  Kapsulės svoris: 1000 mg

  Grynasis kiekis: 90 g

  Rekomenduojama paros norma: 2 kapsulės

  Sudedamosios dalys: l-karnitino tartratas; želatina (kapsulė).

  Sudėtis dienos porcijoje 2 kapsulėse

  L-Karnitinas 2000 mg

  Vartojimas: 2 kapsulė per dieną, po valgio.

  Įspėjimai: netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

  Laikymas: laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, 15-25°C temperatūroje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

  Kilmės šalis: ES