Vitalmax L-carnitine liquid 110.000 | 1200ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  Kaina 25 
  1200 ml
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  VitalMax
 • VITALMAX L-KARNITIN 110 000 CARNI MAX - STIPRIAUSIAS L-KARNITINAS RINKoje

  IKI 110 000 mg GRYNO L-karnitino BUTELYJE

  L-karnitinas yra natūrali aminorūgščių kilmės medžiaga, priskiriama vitaminams panašioms medžiagoms. Jis gali būti sintetinamas kepenyse ir inkstuose iš lizino ir metionino, esant vitaminams C, B6, PP ir geležies. Karnitinas yra medžiaga, reikalinga tinkamam širdies ir griaučių raumenų, taip pat kitų audinių ir organų veiklai. Jis reguliuoja riebalų rūgščių apykaitą, todėl jas lengviau sudeginti. Manoma, kad be karnitino organizmas negalėtų panaudoti riebalų kaip energijos šaltinio, o tyrimų rezultatai taip pat rodo teigiamą karnitino vartojimo prieš mankštą poveikį. Jo vartojimas padidina ištvermę ir atsparumą perkrovoms bei nuovargiui. Netgi vartojant didelius L-karnitino kiekius, šalutinis poveikis nesukeliamas. Geriausias poveikis pasiekiamas naudojant karnitiną padidintos aerobinės treniruotės laikotarpiu (stacionarus dviratis, steperis, greitas ėjimas ir kt.).

  Carnitine Liquid Vitalmax 1200 ml pakuotėje yra 110 000 mg gryno L-karnitino tokia forma, kurią organizmas geriausiai pasisavina ir panaudoja.

  Naudojimas: Aerobinės treniruotės metu paros dozė yra 916,7 mg - 1833,4 mg (10-20 ml). Jėgos treniruočių laikotarpiu arba netreniruotėmis dienomis galima išlaikyti 916,7 mg dozę per dieną. Svarbiausias laikas vartoti karnitiną yra apie 2-3 valandas. prieš treniruotę. Jį taip pat galima gerti ryte atsikėlus iš lovos arba prieš einant miegoti. Karnitiną reikia gerti tuščiu skrandžiu, jo negalima vartoti valgio metu. Naujausių tyrimų duomenimis, išgėrus karnitinas į kraują patenka per keliasdešimt minučių (praėjus maždaug 30 min., galima pavalgyti), o veikti pradeda maždaug po 3-4 valandų. Taip pat buvo nustatyta, kad geriausias jo poveikis pastebimas, kai organizmas yra prisotintas L-karnitino (maždaug po 3 savaičių nuo gydymo pradžios).

  Sudedamosios dalys: vanduo, L-karnitinas, citrinų rūgštis (rūgštingumą reguliuojanti medžiaga), saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K, konservantai: kalio sorbatas ir natrio benzoatas, greipfrutų skonis

  10 ml yra 916,7 mg L-karnitino

  Energinė vertė: 100g preparato: 82,83 kJ / 19,8 kcal

  Maistinė vertė: preparato

  Baltymai 4,95g

  Angliavandeniai 0g

  Riebalai 0g

  Laikyti sausoje vietoje iki 25 laipsnių C temperatūroje, uždarytoje talpyklėje. Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Maisto papildas negali būti naudojamas kaip įvairios mitybos pakaitalas (pakaitalas). Neviršykite rekomenduojamų porcijų vartoti per dieną. Informacija apie alergiją: Pagaminta glitimo, laktozės, sojos ir kiaušinių baltymus perdirbančioje įstaigoje.